Міжнародна взаємодія Поліської митниці з митними органами іноземних держав

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Посадові особи Поліської митниці Держмитслужби співпрацюють з колегами з інших країн щодо обміну інформацією, щодо спільного контролю за проходженням товаропотоків. Зокрема, з початку 2020 року до митних органів іноземних держав направлено 54 запити через Департамент запобігання та протидії контрабанді та порушенням митних правил Державної митної служби України. Запити направлялись до митних органів Великобританії, Бельгії, Австрії, Іспанії, Італії, Чехії, Німеччини, Швеції, Словаччини, Нідерландів, Туреччини, Польщі, Литви, Франції тощо.

Водночас, від митниць інших держав отримано 57 відповідей. За результатами реалізації отриманої інформації заведено 151 адміністративну справу, у яких вартість предметів порушення склала більше 20 млн.гривень.
29 октября 2020 /
Источник: Поліська митниця Держмитслужби
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Працівниками Поліської митниці з початку року розглянуто більше 300 справ п ...

Посадовими особами Поліської митниці Держмитслужби з початку 2020 року розглянуто 314 справ про порушення митних правил. За результатами розгляду на правопорушників: у 290 справах накладено стягнень

Поліською митницею протягом 2020 року виявлено більше 600 фактів порушень м ...

Наповнення бюджету, боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил є головними завданнями, які стоять перед усіма митними органами Держави.

Митника затримано на хабарі

В Рівному під час одержання неправомірної вигоди на «гарячому» затримано працівника Рівненської митниці ДФС.

Рівненщина стала більше експортувати до ЄС

З початку року обсяг експорту товарів до країн ЄС збільшився на 54 відсотки. Зокрема, у січні-травні зросли поставки до Бельгії, Іспанії, Словенії, Латвії, Румунії, Польщі та Угорщини. Водночас майже

Електронне митне декларування обирають все більше підприємців Рівненщини

Суб’єкти господарювання, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, вже встигли оцінити зручність митного декларування за допомогою сучасних інформаційних технологій.
Популярные новости