Росія закриває "Південний потік" та несе збитки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Близько години тому президент Росії Володимир Путін під час візиту до Туреччини оголосив про те, що проект "Південний потік" призупинено, оскільки немає дозволу Болгарії. Путін порадив владі цієї країни вимагати неустойку з Єврокомісії. Раніше вона виступала проти газопроводу, який, на думку виконавчого органу ЄС, порушує антимонопольне законодавства.

"Все. Проект закритий", - заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер, чия компанія вклала в будівництво понад 4,5 мільярдів доларів. За його словами, чорноморський газопровід, який був побудований в рамках "Південного потоку", буде переорієнтований з Болгарії в Туреччину. Далі буде побудована нова труба, яка пройде по території Туреччини, на кордоні з Грецією буде створена розподільна газова станція для країн південної Європи.


Довiдка:
Росія закриває "Південний потік" та несе збитки
01 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Світовий Банк виділить 25 мільйонів доларів на медицину Рівненщини

Рівненщина потрапила до кількох областей, які фінансуватиме Представництво Світового Банку. За умовами програми, Рівненська область отримає 25 мільйонів доларів на розвиток медицини на 5 років.

Президент ФРН: Захід рішуче відповість на агресію Росії проти України

Президент Німеччини Йоахім Ґаук застерігає, що конфлікт на Сході України може стати неконтрольованим, якщо Захід не відреагує належним чином на агресію Росії.

Рівненські перевізники заявляють, що влада винна їм 30 мільйонів гривень

«Майже 30 мільйонів гривень має заплатити перевізникам Міська рада міста Рівне тільки за регулювання тарифу на міські перевезення пасажирів. Така ціна вчорашнього рішення виконавчого комітету

Чому у Тинному заводу по утилізації небезпечних відходів не буде?

У Тинному заводу з утилізації небезпечних відходів не буде. Так вирішила громада цього мікрорайону Рівного на громадських слуханнях, цими вихідними. Нагадаємо, у Тинному «Всеукраїнська екологічна

Рівненщина постачатиме у Євросоюз торф

За повідомленням обласних чиновників, на стадії завершення знаходиться наймасштабніший інвестиційний проект року – будівництво ТзОВ «Торф Ленд Україна».
Популярные новости