Путіна в РФ попереджають: Україна в будь-який момент може стати ворогом з ядерною зброєю

Вы согласны с этим?:
(голосов: 15)
Дії президента Росії Володимира Путіна штовхають Київ на створення ядерної зброї. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив російський опозиціонер Борис Нємцов.

"По суті, дії Путіна ламають світовий порядок нерозповсюдження ядерної зброї і розв'язують руки Києву у створенні українських ядерних сил. Україна не Іран. На території країни діють атомні станції, а рівень кваліфікації вчених і інженерів достатній, щоб створити ядерну зброю", - упевнений він .

При цьому Нємцов підкреслив, що Росія нажила собі ворога у вигляді сусідньої держави, яке в будь-який момент може стати ядерним.

"Поки українців зупиняють Штати та ЄС. Але все може змінитися. А тепер питання. Скажіть, Росії треба було окупувати сусідню державу, щоб мати поруч ворога, який в будь-який момент може стати ядерною державою ?? Це мудро? Чи далекоглядно?" - Запитав він.

Путіна в РФ попереджають: Україна в будь-який момент може стати ворогом з ядерною зброєю
03 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Президент ФРН: Захід рішуче відповість на агресію Росії проти України

Президент Німеччини Йоахім Ґаук застерігає, що конфлікт на Сході України може стати неконтрольованим, якщо Захід не відреагує належним чином на агресію Росії.

У Рівному відбулася акція «Досить годувати Путіна!»

24 серпня «Екоклуб» у центрі Рівного організував акцію «Досить годувати Путіна!».

Винних у "похованні" Путіна на Рівненщині не шукатимуть

На Рівненщині правоохоронці каратимуть за Путіна. Принаймні, спробу знайти винних у хуліганстві спробували тамтешні правоохоронці. Бо саме так кваліфікували встановлення у Костополі надгробка

Рівненський нардеп хоче повернути Україні статус ядерної держави

Народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк разом із Сергієм Капліним і Олександром Чорноволенком зареєстрували законопроект 0076 «Про денонсацію Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від

Екс-губернатор Рівненщини Віктор Матчук може очолити Київську ОДА

Погоджено імена губернаторів декількох регіонів Уркаїни, серед яких: Київщина, Луганщина та Львівщина
Популярные новости