Президент ФРН: Захід рішуче відповість на агресію Росії проти України

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Президент Німеччини Йоахім Ґаук застерігає, що конфлікт на Сході України може стати неконтрольованим, якщо Захід не відреагує належним чином на агресію Росії.
Федеральний президент Німеччини Йоахім Ґаук заявив про рішучу реакцію Заходу на російську агресію проти України. "Ми пристосуємо до нових обставин політику, економіку та готовність до оборони", - заявив німецький політик у понеділок, 1 вересня, під час промови на церемонії з приводу 75-их роковин нападу гітлерівської Німеччини на Польщу, що відбувалася у Гданську. Про це повідомляє агентство dpa.

Йоахім Ґаук заявив, що Захід не буде терпіти "дії тих, хто порушує міжнародне право, приєднує чужі території та військовим шляхом підтримує розкол в чужих країнах", - передає слова президента агентство epd. "Історія вчить нас, що територіальні поступки часто лише збільшують апетит агресора", - уточнив політик. На його думку, у разі продовження неконтрольованої ескалації, конфлікт може дійти до стадії, коли "не піддаватиметься жодному управлінню". Німеччина та країни Європейського Союзу з огляду на таку ситуацію проводять зовнішню та оборонну політику, направлену на деескалацію простияння в Україні.

Дотримуватися міжнародного права

Президент Німеччини разом зі своїм польським колегою Броніславом Коморовським закликав Москву дотримуватися норм міжнародного права. Німецький політик переконаний, що добрі партнерські відносини можна будувати лише у разі "зміни російської політики та її повернення до поваги принципів міжнародного права", передає слова Йоахіма Ґаука агентство epd.

Раніше цього ж дня у Гданську прем’єр Польщі та майбутній голова Європейської Ради Дональд Туск заявив про необхідність посилення НАТО. Він переконаний, що європейцям варто винести уроки із трагічних подій Другої світової війни і не плекати наївного оптимізму. Туск закликав Європу зрозуміти, що в Україні триває не конфлікт, а війна.
01 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Депутат Рівнеради після відвідин Ради Європи: " Ніхто крім українців в ...

Депутат Рівнеради Світлана Богатирчук-Кривко повернулась з чергового засідання Комітету з поточних справ. Це один з робочих органів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Депутатка

Найбільше Рівненщина отримує від Німеччини, США та Британії

Іноземні підприємці найбільше інвестують у переробну промисловість, транспорт, будівництво та сільське господарство Рівненщини.

Звернутися до Путіна за повернення радянських вкладів вирішили мешканці Рів ...

Вони пропонують створити українсько-російську комісію із визначення фактичного боргу вкладникам України колишнього ощадбанку пропонує Всеукраїнська спілка. Ошукані вкладники та акціонери України

Що знову вимагає громада на Рівненщині?

Ліквідувати частину районних адміністрації в області та врешті з'ясувати, хто є головою виконавчої влади в країні Президент чи прем'єр-міністр. Такі вимоги висунули сьогодні члени Громадської

Канада надасть медичну допомогу постраждалим під час протестів в Україні

Канада виділить кошти на медичну допомогу постраждалим під час акцій протесту в Україні – на благодійну програму “Гуманітарна солідарність”.
Популярные новости
Loading...