Росіянка захотіла жити на Рівненщині

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

16 липня документ на постійне проживання в Україні отримала громадянка Російської Федерації Ніна Прокопівна.


За станом здоров’я пані Ніна не мала змоги отримати посвідку безпосередньо в управлінні, тому працівники міграційної служби виїхали для вручення документу за місцем проживання громадянки.


Як повідомили з прес-служби міграційної служби в Рівненській області, Ніна Прокопівна народилася і до 2010 року проживала в Росії. Своєї власної родини, окрім чоловіка не мала. З близьких залишилася тільки рідня сестра по мамі Альбіна, яка проживає у Рівному. Після смерті чоловіка опікуватися подальшою долею Ніни Прокопівні вирішила родина сестри.


Спеціалісти відділу по роботі з іноземцями та біженцями УДМС України в Рівненській області вивчивши деталі справи та дослідивши родинні зв’язки зуміли знайти підстави для законного перебування Ніни Якунічевої в Україні.


Відповідно до ст.4 пн.3 Закону України «Про імміграцію» в липні вона нарешті отримала дозвіл на постійне проживання, а з ним і підтверджуючий документ. З початку року понад сто громадян Російської Федерації вже отримали документи в Управлінні міграційної служби області для постійного проживання в Україні.


86-ти річна жінка пережила ІІ Світову війну. 70 років мешкала і пропрацювала в м.Саранськ Республіки Мордовія. Згадує, як часто приїздила в Україну погостювати, які щирі та привітні тут люди, допомагають у скрутну хвилину. Нині радіє, що має законні підстави для того аби залишитися в Україні назавжди. Країні де народилася її рідня сестра, батьківщині своєї мами і останній зупинці свого життя.


Ніна Прокопівна активно дивиться телебачення і стежить за новинами. Стримано реагує на події сьогодення.


22 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Землевпорядники Рівненщини зареєстрували 18,5 тисяч земельних ділянок

З початку 2014 року фахівці землевпорядної служби Рівненської області зареєстрували 18,5 тис. земельних ділянок та надали 9 тис. витягів з Державного земельного кадастру.

У Корецькому районі чоловік вбив жінку через ревнощі

У Корецькому районі Рівненської області в селі Невірків, неподалік будинку за місцем проживання знайдено мертвою 45-річну жінку.

Ветеранам Рівненщини дадуть грошей

До Дня перемоги ветерани області отримають одноразову грошову допомогу.

Влада закликала рівнян повідомляти органи про "зелених чоловічків" та екс ...

Що робити за умов незаконного проникнення в прикордонні райони радикально налаштованих елементів та військовослужбовців Російської Федерації?

Жителі Рівненщини масово виробляють закордонні паспорти

Через можливі ускладнення перетину кордону з Росією - мешканці області почали активно оформляти документ.
Популярные новости