Новости Ровно / Спорт / Як Рівне пробігло Олімпійський день

Як Рівне пробігло Олімпійський день

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Як Рівне пробігло Олімпійський день На старт, увага, руш! Саме ці три слова стали ключовими сьогодні для учасників Олімпійського дня у Рівному. Зосередившись на одному виді спорту - бігові - випробовували свої сили понад півтисячі рівнян. Серед них і зовсім юні і спортсмени-ветерани. Разом з ними відзначав Олімпійський день і "Перший Місцевий".Серед наймолодших претендентів на нагороди шестирічні вихованці дитячого садка №38. Їх команда "Малятко" зібрала десять учасників - по п'ять хлопчиків та дівчаток. Усі веселі й безпосередні, і головне, налаштовані на перемогу.

Показати себе під час забігу в Олімпійський день прийшли і спортивні ветерани. Пану Миколі - 61. Каже, пробігає по 6-7 кілометрів через день, аби підтримувати форму. Раніше спортом займався професійно, а тепер - із оздоровчою метою. Проте готовий позмагатися із конкурентами на 20 чи й 40 років молодшими.

Для перемоги потрібно не багато, кажуть учасники забігів: хороша фізична форма, налаштування на перемогу та, звісно, підтримка вболівальників.

Загалом, за словами організаторів, цьогорічний Олімпійський день об'єднав понад півтисячі бігунів різного віку. Сподіваються, що звичка починати день саме зі бігу приживеться серед рівнян.

Залежно від віку учасники пробігали від 50 до 500 метрів. Для когось це дрібниці, для інших справжнє досягнення. Та без сумніву для всіх - справжнє свято спорту.

19 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

19 червня у Рівному відбудеться "Всеукраїнський Олімпійський день"

У четвер, 19 червня о 10.00 в міському парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка відбудеться "Всеукраїнський Олімпійський день в м. Рівному".

Півтисячі рівнян зібрались на танцювальний флеш-моб

Рівненський міський Палац дітей та молоді запросив своїх прихильників взяти участь в неповторному проекті – масовому флеш-мобі з нагоди 20-річчя Школи сучасної хореографії та 75-річчя Рівненського

День святого Велентина гучно відгуляли у рівненському ПДМі

Вже другий рік поспіль там влаштовують свято для вихованців палацу та їх батьків "ПДМ з любов'ю". На сцені виступили усі творчі колективи, а наприкінці розіграли романтичну вечерю серед глядачів, в

Наші в Сочі: рівненські фрістайлістки змагатимуться 14 лютого, у День закох ...

За рівнянок Ольгу Полюк та Анастасію Новосад, які виступають за українську збірну на олімпіаді у Сочі, вболіватимемо завтра.

У Рівному замайорів олімпійський прапор

Олімпійський прапор нині замайорів не лише в Сочі, але й у Рівному. У першій дитячо-юнацькій спортивній школі на честь відкриття ХХІІ олімпійських ігор найкращі тренери з фрістайлу підняли прапори -
Популярные новости