Новости Ровно / Спорт / Рівненська команда «ПереучетЪ» стала Чемпіоном України з «Брейн-рингу»
Честь нашого міста на змаганнях захищала збірна команда місцевих ерудитів під назвою «ПереучетЪ»." />

Рівненська команда «ПереучетЪ» стала Чемпіоном України з «Брейн-рингу»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
8-9 червня у місті Миколаїв відбувся чемпіонат України з гри «Брейн-ринг», участь у якому взяли 16 команд з більшості міст країни.Честь нашого міста на змаганнях захищала збірна команда місцевих ерудитів під назвою «ПереучетЪ». У перший день змагань команди поділили на дві групи й знавці грали груповий турнір. З кожної групи у фінальну стадію турніру виходили по дві команди. За результатами інтелектуальних поєдинків до четвірки кращих потрапили «ПереучетЪ», «Проект Геркулес» (Кіровоградська область), «Південний парк» (Одеса) і «Примати» (Дніпропетровськ). У півфіналі жереб у суперники нашим знавцям обрав минулорічного чемпіона з гри у «Брейн-ринг», команду «Примати».

Втім, такому іменитому супернику не вдалося зламати переможного настрою рівнянам й у підсумку два переможні бої і вихід у фінал. За право стати чемпіоном України команда «ПереучетЪ» у вирішальному поєдинку зустрілася зі збірною знавців Кіровоградської області – командою «Проект Геркулес».

Фінальний двобій тривав до двох перемог. Й знову переможний поступ рівнян виявився потужнішим за намагання криворізців навязати свою боротьбу. Відтак вперше в історії рівненського інтелектуального руху, наше місто має свого чемпіона України з гри у «Брейн-ринг».

За команду – нового чемпіона України з гри «Брейн-ринг», грали Марина Рехтман (капітан), Андрій Брижатий, Віталій Єрмоленко, Володимир Дутчак і «легіонери» Єгор Зацепін, Олександр Єлисатський.

10 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному назвали переможців турніру юних істориків

В обласному центрі завершився фінал Всеукраїнського турніру юних істориків. Упродовж 5 днів юні знавці минулого демонстрували свої знання під час наукових дискусій. За результатами історичних раундів

Учні Рівненського економіко-правового ліцею перемогли в обласному конкурсі ...

У Рівному обирали найвеселіших та найкмітливіших юних інспекторів руху.

Рівненські баскетболістки привезли бронзу з Білорусі

У білоруському Бресті завершився Міжнародний турнір з баскетболу під назвою “Надія”.

У Рівному пройшов відкритий дитячий чемпіонат міста з греко-римської бороть ...

Минулого року в якості репетиції нинішніх змагань проводили відкриті змагання ДЮСШ №1. Нині вирішили зробити турнір вже міським.

«Реґіна» двічі програла чемпіону країни

Відіграла черговий тур чемпіонату України з волейболу у Супер-лізі рівненська «Регіна». На домашньому майданчику місцева команда приймала чинного чемпіона України – южненський «Хімік». Сили