Новости Ровно / Спорт / У Рівному змагались юні шахісти

У Рівному змагались юні шахісти

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному змагались юні шахісти Навчитись концентрувати увагу, долати труднощі, планувати власні дії та логічне мислення - допоможе гра. В цьому переконались усі охочі минулими вихідними. Впродовж двох днів в Рівному в новому шаховому клубі відбувся відкритий загальноміський дитячий турнір "Шахова корона - 2014".Вперше турнір "Шахова корона" відбувся в 2010 році, аби акцентувати увагу місцевої влади на проблему відсутності в Рівному шахового клубу. І ось за декілька років відкрили спеціалізований шаховий заклад. Перший турнір тут дитячий – "Шахова корона - 2014".

Дев'ятирічний Сергій грає у шахи вже 6 років. Нещодавно брав участь у Чемпіонаті України серед дітей до 10 років. Однак, хлопчик не перестає вдосконалюватись.

Ініціатором проведення “Шахової корони” став Сергій Паладійчук. Говорить, шахи це гра, яка допомагає молодому поколінню досягати успіхів.

Загалом в турнірі взяло участь 24 учасника не лише з Рівного, а й з 5 районів області. Переможці та призери турніру в різних номінаціях отримали подарунки від ініціаторів змагань.

03 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Юних чемпіонів виховують у Рівному

У Рівному стартував "Кубок майбутніх чемпіонів". Цей футбольний турнір відбувається вже вшосте. Цьогоріч участь у ньому зголосилися взяти рекордна кількість дитячих команд. А особливістю змагання є

У Костополі пройшов дитячий фестиваль футболу [ВІДЕО]

В рамках загальнонаціональної програми розвитку футболу Костопільщина приймає перший спортивний фестиваль «Відкриті футбольні уроки». Захід планували провести ще восени, втім через події в країні

Футболістка костопільської "Родини" Вікторія Худа зі срібною медаллю пове ...

Футболістка костопільської "Родини" Вікторія Худа зі срібною медаллю повернулася із Сочі, де фінішував турнір серед молодіжних жіночих збірних "Кубанська весна-2014".

У Рівному пройшов відкритий дитячий чемпіонат міста з греко-римської бороть ...

Минулого року в якості репетиції нинішніх змагань проводили відкриті змагання ДЮСШ №1. Нині вирішили зробити турнір вже міським.

У Рівному відбулася перша акція на підтримку Євромайдану

У Рівному відбувся автопробіг на підтримку Євромайдану. У ньому взяло участь понад 20 автомобілів. Ініціатиори проведення автопробігу автоклуб "VSOP".
Популярные новости