Новости Ровно / Спорт / Верес знову програє на турнірі і втрачає шанси на перемогу у Winter Cup

Верес знову програє на турнірі і втрачає шанси на перемогу у Winter Cup

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

08 лютого 2022 року рівненський Верес зіграв із харківським Металістом у місті  Белек у Туреччині.

Аби зберегти шанси на перемогу у першому турнірі Winter Cup рівненський Верес у другому турі змагань повинен був будь-що обігрувати лідера чемпіонату Першої ліги - харківський Металіст.

Перший у зустрічі гольовий момент, втім, створили саме харків’яни. Артем Кичак помилився на виході. На підборі першим був Пейшото, але перекидаючи голкіпера, перекинув і ворота.

Верес відповів ближче до екватора першого тайму. Геннадій Пасіч з потужно пробивав з лівого флангу, але прямо по центру воріт - м‘яч став легкою здобиччю голкіпера.

Друга половина гри стартувала зі швидкого голу рівнян. Жирайр Маргарян ідеально виконав навіс з лівого флангу, а Ігор Солдат у стрибку головою класно пробив у верхній кут воріт суперника! Металіст - Верес - 0:1! Шкода, але не пройшло і трьох повних хвилин, як рахунок став рівним.

Далі Юрій Вірт виконав ряд замін. І це могло врятувати Верес від поразки. Свіженький Сергій Петько пробивав метрів з одинадцяти після передачі з правого флангу, але не влучив у площину воріт.

У підсумку Верес знову програє на турнірі, ведучи в рахунку. Рівняни втрачають шанси на перемогу у Winter Cup.