Новости Ровно / Спорт / Юні спортсмени з Рівного вибороли ще 12 медалей

Юні спортсмени з Рівного вибороли ще 12 медалей

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Це зробили юні рівненські тхеквондисти на Всеукраїнському конкурсі.

- У місті Харкові відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з тхеквондо ВТФ "Діти України ХХІІ", - повідомляють в управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту. - Позмагатися з'їхалися 520 учасників, 60 команд з усіх регіонів України. Рівненські спортсмени продемонстрували усю свою майстерність та посіли у загальнокомадному заліку 18 місце. Здобули одну золоту та десять бронзових медалей.

21 декабря 2021 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські спортсмени стали кращими на чемпіонаті світу з пауерліфтингу сер ...

З 11 по 20 жовтня в м. Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат cвіту з пауерліфтингу та жиму лежачи та чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору.

Рівненські спортсмени стали кращими на кубку України з гирьового спорту

З 3 по 6 жовтня у місті Львові відбувся Кубок України з гирьового спорту. Команду Рівненщини очолювали Президент обласної Асоціації гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу Оксана

Рівненські спортсмени стали срібними призерами на чемпіонаті світу з веслув ...

Учні обласної школи вищої спортивної майстерності Олександр Максимчук та Вадим Ціпан у складі збірної команди України вибороли другі призові місця на чемпіонаті світу з веслування.

Рівненські армреслери привезли з Чемпіонату України шість медалей

Днями у Харкові фінішував юніорський Чемпіонат України з армспорту. Рівненська збірна відправилась на змагання у складі 20 спортсменів.

Рівненські дзюдоїсти повернулись додому з медалями

Рівненські дзюдоїсти — серед кращих у Європі.

Пройшов відкритий Кубок з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опор ...

Спортсмени з вадами зору та порушенням опорно-рухового апарату змагались цього тижня у облцентрі «Інваспорт». Відкритий Кубок області з пауерліфтингу та жиму лежачи зібрав кращих важкоатлетів