Новости Ровно / Спорт / Рівненські ветерани перемогли у Каунасі на змаганнях із футзалу

Рівненські ветерани перемогли у Каунасі на змаганнях із футзалу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненські ветерани перемогли  у Каунасі на змаганнях із футзалу

Рівненські ветеранські команди «Кардинал-Рівнестандарт» 40+ та 50+ побували на міжнародних ветеранських змаганнях з футзалу, що відбулися у литовському Каунасі. Команда 40+ на п’єдестал не пробилася, а команда 50+ серед шести команд з Ізраїлю, Латвії, Естонії та Литви посіла перше місце. При цьому Олег Кучер з «Кардинал-Рівнестандарту» став найкращим гравцем турніру, а Олег Гудима – найкращим воротарем. Рівненські ветерани перемогли  у Каунасі на змаганнях із футзалу Один з учасників змагань, член Виконкому Рівненської обласної асоціації футболу, президент Асоціації футзалу Рівненської області Денис Пашкевич розповідає, що це другий етап турніру, перший, який проходив у Затоці, команда 50+ теж виграла. . Попереду третій етап в іспанській Мальорці. У системі клубу «Кардинал-Рівнестандарт» нині утворилася прекрасна вертикаль. Клуб має команди в Екстра-лізі, Першій та Другій лігах, в Юнацькій Екстра-лізі U17, а також у юнацьких чемпіонатах U15, U13 та U11. Щодо ветеранів, то в планах у лютому стартувати у чемпіонатах трьома віковими групами – 40+, 45+ та 50+.