Новости Ровно / Спорт / «Верес» зіграв з «Рухом» внічию

«Верес» зіграв з «Рухом» внічию

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Пропустивши з пенальті за вісім хвилин до завершення основного часу, рівняни зіграли унічию з Рухом.

Матч в рамках чемпіонату України з футболу проходив у Луцьку 11 грудня на стадіоні Авангард.

Рівненський Верес дотепер ще ніколи не обігрував Рух в офіційних матчах (2 гри, 2 поразки). Заключна гра календарного року, до того ж домашня, видавалася чудовим шансом зламати неприємну традицію.

Рівняни до цієї зустрічі підійшли з новими кадровими втратами. Через дискваліфікацію поєдинок пропускав Дмитро Нємчанінов. Тому зліва в обороні сьогодні зіграв Ігор Солдат. А справа вийшов Сергій Шестаков.

У Другому таймі Сергій Шестаков обробив передачу з центральної зони, увірвався до штрафного майданчика з правого флангу і передачу під удар Сергію Панасенку - 1:0.

Верес був дуже близьким до перемоги. Але отримав пенальті у власні ворота. Як скаже після гри наставник рівнян Юрій Вірт - "арбітр просто зреагував на крик гравця львівської команди". Найактивніший у складі Руха Юрій Климчук виконав одинадцятиметровий - 1:1.