Новости Ровно / Спорт / Рівненський жіночий баскетбольний клуб "Сузір'я" - у фіналі чемпіонату країни
На домашньому майданчику рівнянки приймали команду" />

Рівненський жіночий баскетбольний клуб "Сузір'я" - у фіналі чемпіонату країни

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненський жіночий баскетбольний клуб "Сузір'я"  - у фіналі чемпіонату країни Вихідними місцеві спортсменки пройшли передостанній тур змагань перед фінальною частиною. Саме ці дві гри вирішували достроковий вихід "Сузір'я" до наступного етапу змагань.На домашньому майданчику рівнянки приймали команду "Універ-Тернопіль" У перший змагальний день місцева команда показала зібраність і впевено перемогла 84-43. У наступному матчі Рівне теж не спасувало і знову перемогло 76-39. Таким чином БК "Сузір'я" вже виходить до фінальної частини чемпіонату України. Щоправда. перед цим, вони повинні зіграти дві гри у Івано-Франківську.11 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Десять найспортивніших родин Рівного зійшлися у фіналі "Сімейних перегонів ...

Традиційний турнір цьогоріч мав пройти на міському катку, але погода в плани організаторів внесла свої корективи. Незважаючи на те, що це були змагання, без подарунків додому ніхто не пішов.

У Рівному пройшов відкритий дитячий чемпіонат міста з греко-римської бороть ...

Минулого року в якості репетиції нинішніх змагань проводили відкриті змагання ДЮСШ №1. Нині вирішили зробити турнір вже міським.

Рівненський «Пульсар» вдома програв Алчевську

На домашньому майданчику приймала «Пульсар» алчевську «Коксохім-сталь». Ряд помилок та низька реалізація стали причиною поразки.

«Реґіна» двічі програла чемпіону країни

Відіграла черговий тур чемпіонату України з волейболу у Супер-лізі рівненська «Регіна». На домашньому майданчику місцева команда приймала чинного чемпіона України – южненський «Хімік». Сили

З якими результатами фінішував перший дитячий Кубок Рівненщини з шахів

Впродовж року діти зіграли шість турів у Здолбунові, Костополі, Кузнецовську та Березному. Відкривало і закривало змагання Рівне.