Новости Ровно / Спорт / У Рівному пропонують залишити тільки одну об’єднану спортивну школу для дітей

У Рівному пропонують залишити тільки одну об’єднану спортивну школу для дітей

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Минулої середи спортивна громадськість області та представники профспілок зібрали круглий стіл, на якому обговорили фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

Голова обласної організації спортивного товариства «Спартак» Василь Шевчук занепокоєний майбутнім цих закладів:

– Нам невідомо як будуть фінансуватися та функціонувати дитячо-юнацькі спортивні школи таких спортивних товариств як «Спартак», «Україна», «Динамо», «Колос» у наступному році, – каже він. – Тому ми вирішили зібрати круглий стіл, а прийняті під час нього рішення довести до облдержадміністрації, голови обласної ради, депутатського корпусу.

До цього року дитячо-юнацькі спортивні школи фінансувалися із фонду соціального страхування. З прийняттям змін до діючого законодавства у цій сфері Верховна Рада таке фінансування відмінила. У 2015 виручила субвенція на сто мільйонів гривень від Кабміну, проте надалі подібні субвенції не передбачаються. Натомість найближчим часом планується провести оптимізацію дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а їх фінансування перекласти на плечі місцевих бюджетів.

– Впродовж літа ми провели аналіз ситуації і підготували свої пропозиції, – зауважив начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський. – Зараз на розгляді юристів знаходиться проект рішення про оптимізацію дитячо-юнацьких спортивних шкіл. За нашою пропозицією всі відділення дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які знаходилися в районах області передаються в районні дитячо-юнацькі спортивні школи за місцем роботи тренерів. А ті школи, які заходяться в Рівному, ми об’єднаємо в комунальний заклад «Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», де буде майже 38 тренерських ставок. Решта спортивних шкіл мають право віднайти спонсорські кошти, відкрити на своїй базі платні відділення, або ж призупинити свою діяльність. Хоча в цілому я за те, щоб знову відновити фінансування спортивних шкіл за рахунок фонду соціального страхування.

На думку голови Федерації профспілок області Миколи Шершуна депутати на місцях також мають шукати кошти, бо зараз наявні ресурси використовуються безгосподарськи. Але він не погоджується із проектом об’єднання шкіл. Його пропозиція: заслухати думку кожного та відпрацювати єдиний підхід.

Проти необдуманого об’єднання і директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Своє рішення присутні мали передати новообраним депутатам обласної ради ще цього тижня. Проте під час обговорення вирішили зачекати із висновками, які спеціально створена робоча група запропонує найближчим часом.
Неля ЗАБОЛОТНА
06 ноября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Вихованці ДЮСШ з футболу «Верес» перемогли хмельниччан

Вдало стартували вихованці ДЮСШ з футболу «Верес» у Першості України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів (І ліга).

Освітяни Рівненщини підсумували минулий навчальний рік та озвучили завдання ...

У Рівному відбулась щорічна серпнева педагогічна конференція. Цьогоріч вона пройшла в інтерактивному форматі відеоконференцзв’язку. Почути проблеми та дізнатись про досягнення можна було

У Рівному замайорів олімпійський прапор

Олімпійський прапор нині замайорів не лише в Сочі, але й у Рівному. У першій дитячо-юнацькій спортивній школі на честь відкриття ХХІІ олімпійських ігор найкращі тренери з фрістайлу підняли прапори -

На Рівненщині стартує обласний тур конкурсу «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року - 2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю зможуть
Популярные новости