Рівненські діти перемогли у змаганнях із дартсу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У народі кажуть: «Хто не хоче щось робити – шукає причини, а хто хоче – засоби для здійснення намірів». Саме такі принципи сповідують громадські організації інвалідів Рівного і Дубна.

За підтримки Рівненського міського фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Геракл», громадської організації «Передзвін» та Дубенського фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Скіт» для дітей провели змагання з шашок і дартсу, присвячені Дню Матері. Змагалися в чудовому затишному приміщенні «Забава» міста Дубно.

За результатами змагань місця поділили таким чином: з гри в шашки перемога дісталась дітям із Дубна, а з дартсу – рівнянам. Усі переможці були нагороджені грамотами, медалями і подарунками. Діти з «Передзвону» привезли подарунки, зроблені своїми руками, друзям, а господарі з Дубна в свою чергу пригостили гостей солодощами, чаєм.

Валентина ПЕТРЕНКО
21 мая 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Завтра відбудеться «круглий стіл» щодо соцзахисту інвалідів

2 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбудеться «круглий стіл». Представники влади, а також громадських організацій обговорюватимуть шляхи вирішення проблем інвалідів.

Діти переселенців із Сходу України та Криму на Різдво отримають подарунки

838 дітей-переселенців, що зараз перебувають на Рівненщині, отримають різдвяні подарунки із Німеччини та Ірландії. Окрім цукерок, діти отримають засоби гігієни – зубні пасти, мило, шампуні.

Молоді конструктори з Рівного перемогли у змаганнях із судномодельного спор ...

У Рівному підбили підсумки  відкритих обласних змагань учнівської молодої з судно модельного спорту (моделі 600 мм). Вони  тривали упродовж двох днів 7 та 8 липня у дитячо-юнацькій спортивній школі

Талановиту молодь Рівненщини нагородять преміями голови ОДА

Цього року премії голови Рівненсьокї ОДА отримають призери та переможці Всеукраїнських заходів із художньо-естетичного, науково-технічного, туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного та

Нові сценічні імена у Рівному відкрив другий Конкурс талантів

Свої здібності демонстрували діти віком від чотирьох до 15 років. Учасники підготували різноманітну програму, а це літературні композиції, танці, пісні і театральні виступи.
Популярные новости
Loading...