У Рівному замайорів олімпійський прапор

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному замайорів олімпійський прапор Олімпійський прапор нині замайорів не лише в Сочі, але й у Рівному. У першій дитячо-юнацькій спортивній школі на честь відкриття ХХІІ олімпійських ігор найкращі тренери з фрістайлу підняли прапори - національний та олімпійський. Адже вихованки саме цієї школи представлятимуть Україну на зимовій олімпіаді в Сочі.У першій дитячо-юнацькій спортивній школі сьогодні відкриття Олімпіади стало чи не родинним святом. Адже дві вихованки тренерів Досових Анастасія Новосад та Ольга Полюк стали учасницями збірної України з фрістайлу на 22 олімпійських іграх в Сочі.

Свої олімпійські надії на Анастасію Новосад та Ольгу Полюк нині покладають усі, і тренери і чиновники від спорту, і вихованці школи. Адже наші фрістрайлістки виступатимуть на день закоханих - 14 лютого. Перша кваліфікація розпочне змагання о 15.45 за київським часом, а друга кваліфікація о 16.30. Фінал відбудеться цього ж дня о 19 годині 30 хвилин. Змагання транслюватиме перший національний. Тренер Галина Досова вірить у своїх підопічних, і сподівається, що держава фінансово підтримуватиме не лише переможців, але й юних спортсменів.

А поки молодим спортсменам подарували олімпійські щоденники та надію, на те, що завдяки посиленим тренуванням та підтримці держави і вони зможуть підкорити олімпійські вершини.


Источник: rivne1.tv

07 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Наші в Сочі: хто представлятиме Рівненщину на зимовій олімпіаді [ФОТО]

У склад національної Олімпійської збірної України на XXII зимових Олімпійські іграх у Сочі увійшли 43 спортсмени.

Рівненські спортсмени отримали грошові винагороди

Танцюристам на візках Надії та Івану Сівакам, а також їх тренеру Владиславі Костак відповідні сертифікати вручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вони отримають по шість тисяч гривень.

Рівненські дзюдоїсти повернулись додому з медалями

Рівненські дзюдоїсти — серед кращих у Європі.

У Рівному пройшов відкритий дитячий чемпіонат міста з греко-римської бороть ...

Минулого року в якості репетиції нинішніх змагань проводили відкриті змагання ДЮСШ №1. Нині вирішили зробити турнір вже міським.

Як мистецтво рятує рівненських дітей та їх батьків

Сцена лікує. Це ще раз підтверджують діти з порушеннями опорно-рухового апарату. Вихованці профільного центру навчаються у літературно-мистецькому клубі "Крок". Сьогодні діти влаштували творче свято