Новости Ровно / Спорт / На Рівненщині триває Чемпіонат з Вільного Козацького Бою

На Рівненщині триває Чемпіонат з Вільного Козацького Бою

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Березнівщині 10-11 січня 2015 року триватиме Відкритий чемпіонат України з Вільного Козацького Бою за правилами Бойового Гопака. Головним суддею змагань став засновник стилю Бойовий Гопак, Президент Міжнародної федерації Бойового Гопака Пилат Володимир Степанович. Цей чемпіонат проводиться вже вчетверте на теренах Рівненщини і об'єднує під своїм дахом все нових і нових любителів козацького бойового мистецтва. Хлопці, долаючи цей шлях, керуються гаслом: „Почав справу — доведи до кінця. Почав вивчати Бойовий Гопак — вивчай добре, поступово і планомірно, і твоя праця возвеличить тебе".

Отож, змагання розпочато і в одній залі зібралися молоді козаки не лише з Рівненської, а і з багатьох інших областей України аби показати свою бойову майстерність. Своїми враженнями від побаченого ділиться з читачами його сторінки у Facebook рівненський депутат Сергій Євтушок:

"Сьогодні чарівний край Рівненського Полісся- місто Березне,- проводить чемпіонат України з бойового гопака( повний контакт). Березнівщина завжди славилася спортивними досягненнями як чоловіків, так і жінок! Одним словом- спортивний край!!! Маса позитивних вражень отримуєш, коли присутній на змаганнях такого рівня. Велика подяка місцевій владі та місцевому керівнику бойового гопака Олександру Зайченку!!! Саме так виховується великий Український дух!"
11 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному підсумували Чемпіонат з баскетболу серед чоловічих команд

Завершилися змагання Чемпіонату м. Рівного з баскетболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2014 року серед КФК. Змагання відбувалися протягом 10-18 листопада 2014 року в двох підгрупах:

Рівненська молодь вчилась в таборі Бойового Молоту виживанню в екстремальни ...

З 11 по 13 липня відбувався тренувальний табір Рівненської обласної громадської організації «Бойовий Молот». Молодь вчилась основам самозахисту та виживання в екстремальний умовах.

Пройшов Чемпіонат Рівного з легкоатлетичного кросу

9 квітня 2014 року в міському парку культури та відпочинку ім.. Шевченка відбулися змагання «Чемпіонат м. Рівного з легкоатлетичного кросу в залік Спартакіади міста 2014 року серед КФК».

Фінішував Чемпіонат Рівного з волейболу серед чоловіків

9 квітня фінішував Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2014 року (підгрупа «ВНЗ 3-4 рівнів акредитації, підприємства, організації, установи, аматорські

У Рівному пройшов чемпіонат області з боксу серед юнаків

В останні дні минулого тижня пройшов чемпіонат області з боксу серед юнаків. За медалі боролися спортсмени 98-99 років народження. У спортзалі рівненської ДЮСШ №5 зустрілися боксери із Кузнецовська,
Популярные новости