У Рівному вже 32-й рік поспіль відбулося новорічне «Свято баскетболу»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному вже 32-й рік поспіль відбулося новорічне «Свято баскетболу» 3 січня 2015 року у Рівному в обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву відбулося XXXII Новорічне «Свято баскетболу». Нагадаємо, це новорічне свято є традиційним і відбувається вже 32 роки підряд. До слова, міський голова Рівного Володимир Хомко бере участь у цьому заході вже 7-й рік поспіль.

Спортивні естафети, гарний настрій, гучна музика та Дід Мороз. Так у Рівному відзначали вже традиційне новорічне свято баскетболу. В обласній спортивній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву таке свято відбувається вже тридцять другий раз поспіль. Відкривали його гімном України.
У Рівному вже 32-й рік поспіль відбулося новорічне «Свято баскетболу»
Новорічне свято баскетболу — це підведення підсумків минулого року та нагородження найкращих гравців, а це старт 2015 баскетбольного року. Свою нагороду отримала і Вікторія Ковалевська. У минулому році дівчина стала чемпіонкою України з баскетболу у своїй віковій категорії та увійшла до лав Збірної України. На рік 2015 плани у Вікторії не менш амбітні.
У Рівному вже 32-й рік поспіль відбулося новорічне «Свято баскетболу»
Найкращим тренером року визначили Валерія Жартуна. Чоловік переконаний, в цьому не лише його заслуга.

Після нагородження юні баскетболісти взяли участь у командних естафетах, де усім присутнім продемонстрували свою майстерність.

Загалом, рік що минув, для рівненського баскетболу був доволі вдалим, зізнається Президент Федерації баскетболу Рівненської області, Заслужений працівник фізкультури та спорту Сергій Шемосюк.

В цей день усі вихованці обласної спортивної школи олімпійського резерву не залишились без гарного настрою та подарунків.
У Рівному вже 32-й рік поспіль відбулося новорічне «Свято баскетболу»
У Рівному вже 32-й рік поспіль відбулося новорічне «Свято баскетболу»
Автори сюжету: Катерина Мункачі, Ігор Прокопчук.
06 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному підсумували Чемпіонат з баскетболу серед чоловічих команд

Завершилися змагання Чемпіонату м. Рівного з баскетболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2014 року серед КФК. Змагання відбувалися протягом 10-18 листопада 2014 року в двох підгрупах:

Змагання із вуличного баскетболу відбулися у Рівному

Завершальний 5-ий відбірковий тур вуличного баскетболу «Streetballleague– 2014» відбувся 23 серпня у Рівному.

Молоді конструктори з Рівного перемогли у змаганнях із судномодельного спор ...

У Рівному підбили підсумки  відкритих обласних змагань учнівської молодої з судно модельного спорту (моделі 600 мм). Вони  тривали упродовж двох днів 7 та 8 липня у дитячо-юнацькій спортивній школі

У Рівному замайорів олімпійський прапор

Олімпійський прапор нині замайорів не лише в Сочі, але й у Рівному. У першій дитячо-юнацькій спортивній школі на честь відкриття ХХІІ олімпійських ігор найкращі тренери з фрістайлу підняли прапори -

Рівненські баскетболістки привезли бронзу з Білорусі

У білоруському Бресті завершився Міжнародний турнір з баскетболу під назвою “Надія”.
Популярные новости