Рівненські спортсмени стали кращими на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З 11 по 20 жовтня в м. Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат cвіту з пауерліфтингу та жиму лежачи та чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору.

У змаганнях взяли участь представники 18 країн світу. В даних змаганнях брала участь збірна команда України до складу якої входять спортсмени Рівненщини: заслуженімайстри спорту України — Галина Галінська та Роман Куров, майстри спорту України міжнародного класу — Ольга Чайковська, Уляна Ціздин та Роман Набухотний.

Ольга Чайковська на чемпіонаті світу у ваговій категорії до 52 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 282,5 кг (присідання — 87,5 кг, жим лежачи – 65 кг, тяга – 130 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 65 кг, І місце в абсолютних змаганнях з жиму лежачи, І місце з пауерліфтингу серед ветеранів, встановила 3 рекорди світу та здобула золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Галина Галінськана чемпіонаті світу у ваговій категорії до 60 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 317,5 кг (присідання – 115 кг, жим лежачи – 52,5 кг, тяга – 150 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 52,5 кг, І місце в абсолютних змаганнях з пауерліфтингу, І місце з пауерліфтингу серед ветеранів, встановила 3 рекорди світу та здобула золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Уляна Ціздинна чемпіонаті світу у ваговій категорії до 67,5 кг посіла І місце в сумі триборства з результатом 272,5 кг (присідання – 95 кг, жим лежачи – 57,5 кг, тяга – 120 кг), І місце з жиму лежачи з результатом 57,5 кг, І місце в абсолютних змаганнях з пауерліфтингу та жиму лежачи серед юніорів таздобула золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Роман Набухотнийна чемпіонаті світу у ваговій категорії до 75 кг посів І місце з жиму лежачи з результатом 147,5 кг, ІVмісце в сумі триборства з результатом 497,5 кг та здобув бронзову нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Роман Куровна чемпіонаті світу у ваговій категорії до 75 кг посів ІІ місце в сумі триборства з результатом 562,5 кг (присідання – 192,5 кг, жим лежачи — 140 кг, тяга — 230 кг), ІІ місце з жиму лежачи з результатом 140 кг та здобув золоту нагороду чемпіонату Європи з пауерліфтингу.

Збірна команда України серед жінок у загальному заліку посіла ІІ командне місце зпауерліфтингу та жиму лежачи, поступившись команді Росії.

Збірна команда України серед чоловіків у загальному заліку посіла ІІ командне місце зпауерліфтингу та жиму лежачи, поступившись команді Ірану.

Загалом на чемпіонаті світузбірна команда України завоювала 15 золотих, 8 срібних, 4 бронзових медалей з пауерліфтингу та жиму лежачи, 11 золотих, 4 срібних, 1 бронзову медаль на чемпіонаті Європи, встановивши 19 рекордів світу, з яких рівненські інваліди – спортсмени вибороли 7 золотих та 1 срібну нагороди з пауерліфтингу та жиму лежачи, 4золотих та 1 бронзову нагороди на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, встановили 6 рекордів світу.

Готували провідних рівненських спортсменів до даних змагань заслужені тренери України –Андрій Демчук та Олександр Фесовець.
24 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Вихованці ДЮСШ з футболу «Верес» перемогли хмельниччан

Вдало стартували вихованці ДЮСШ з футболу «Верес» у Першості України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів (І ліга).

Рівненські спортсмени стали срібними призерами на чемпіонаті світу з веслув ...

Учні обласної школи вищої спортивної майстерності Олександр Максимчук та Вадим Ціпан у складі збірної команди України вибороли другі призові місця на чемпіонаті світу з веслування.

Рівнянин встановив рекорд на Чемпіонаті Європи серед юніорів з плавання

З 9 по 13 липня в м. Дордрехт проходив Чемпіонат Європи з плавання серед юніорів, участь в якому взяли участь більше 500 найсильніших європейських плавців.  

У Рівному стартував змагальний сезон з важкої атлетики

Обласний чемпіонат з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи днями приймало Рівне. Цікаво те, що умовою змагань була заборона використання спеціального екіпіювання спортсменами.

Пройшов відкритий Кубок з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опор ...

Спортсмени з вадами зору та порушенням опорно-рухового апарату змагались цього тижня у облцентрі «Інваспорт». Відкритий Кубок області з пауерліфтингу та жиму лежачи зібрав кращих важкоатлетів
Популярные новости