Новости Ровно / Спорт / Усі перші місця на міжнародному турнірі посіли рівняни

Усі перші місця на міжнародному турнірі посіли рівняни

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Привезли «золото» з міжнародного турніру зі спортивних танців на візках рівненські спортсмени з порушеннями опорно-рухового апарату.

У змаганнях на Міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату, який відбувся 26–28 вересня 2014 року в м. Ломмель (Бельгія), взяли участь представники 23 країн світу. Рівненщину представляли шість спортсменів: заслужені майстри спорту України Іван та Надія Сіваки, майстри спорту України міжнародного класу Наталія Колесова, Андрій Товстий, Олеся Костак та Дмитро Чурчун.

Як результат – пара Іван та Надія Сіваки стала чемпіонами зразу в двох програмах: європейських та латиноамериканських танців у категорії «Дует 2» (два спортсмени на візках).

Іван Сівак та Олеся Костак здобули чемпіонський титул за програмою латиноамериканських танців у категорії «Комбі 2». А в програмі європейських танців у категорії «Комбі 1» та «Комбі 2» (один спортсмен на візку) чемпіонські лаври отримали пари Наталія Колесова та Андрій Товстий; Надія Сівак та Дмитро Чурчун.

Вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера – заслуженого тренера України Владиславу Костак.

Марта ПІДЛІСНА
17 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненські спортсмени стали кращими на кубку України з гирьового спорту

З 3 по 6 жовтня у місті Львові відбувся Кубок України з гирьового спорту. Команду Рівненщини очолювали Президент обласної Асоціації гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу Оксана

Рівненські спортсмени отримали грошові винагороди

Танцюристам на візках Надії та Івану Сівакам, а також їх тренеру Владиславі Костак відповідні сертифікати вручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вони отримають по шість тисяч гривень.

Рівненські дзюдоїсти повернулись додому з медалями

Рівненські дзюдоїсти — серед кращих у Європі.

Пройшов відкритий Кубок з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опор ...

Спортсмени з вадами зору та порушенням опорно-рухового апарату змагались цього тижня у облцентрі «Інваспорт». Відкритий Кубок області з пауерліфтингу та жиму лежачи зібрав кращих важкоатлетів

Визначили кращих волонтерів Рівненщини

Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" вперше провів конкурс на визначення кращого волонтера року на Рівненщині.
Популярные новости