Новости Ровно / Спорт / Рівнянка ввійшла до фіналу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики
І хоча він був дещо гірший, ніж у чвертьфіналі, перед вирішальним стартом" />

Рівнянка ввійшла до фіналу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівнянка ввійшла до фіналу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики Він у ці дні триває у швейцарському Цюріху. У півфінальних забігах на 400 м наша спортсменка Ольга Земляк показала найкращий з-поміж усіх суперниць час.І хоча він був дещо гірший, ніж у чвертьфіналі, перед вирішальним стартом Ольга Земляк налаштована оптимістично.

- Я задоволена своїм часом, тому що погода була не дуже гарна, до того ж були деякі зміни в розкладі. У фіналі постараюся показати свій найкращий час, - запевняє спортсменка.

15 августа 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Рівненська спорстменка виборола золото на Чемпіонаті України з легкої атлет ...

Легкоатлетка з Рівного Наталія Прищепа, що змагалася у Кіровограді на своїй улюбленій дистанції 1500 метрів, зуміла вибороти одразу дві нагороди – срібну й золоту.

Рівненська фрістайлістка Ольга Полюх розповіла про Олімпійські ігри у Сочі

Рівненська фрістайлістка та учасниця Олімпійських ігор у Сочі Ольга Полюх зустрілася з студентами МЕГУ. Впродовж години місцева спортсменка відповідала на запитання та ділилася враженнями від

Рівнянка виграла "золото" у Сочі

Щоправда за команду Білорусії.

Якою була наша рівненська "дєрєвєнька" 1944?

В день свого 90-річчя мила бабуся заявила, що коли вона зі сходу приїхала в Рівне 02.02.1944 р., то це була "дєрєвєнька".

Десять найспортивніших родин Рівного зійшлися у фіналі "Сімейних перегонів ...

Традиційний турнір цьогоріч мав пройти на міському катку, але погода в плани організаторів внесла свої корективи. Незважаючи на те, що це були змагання, без подарунків додому ніхто не пішов.