Новости Ровно / Наука / Чому студенти вимагають звільнення декана у Рівному?

Чому студенти вимагають звільнення декана у Рівному?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Чому студенти вимагають звільнення декана у Рівному? Справжня детективна історія розгорнулася днями в одному з вишів Рівного. Студенти повстали проти декану свого факультету. Переконують: їм погрожували, вимагали гроші та навмисне урізали стипендії. І усе це, мовляв, справа рук керівника факультету.Саме з цього відео оприлюденого в інтернеті й розпочалось своєрідне протистояння декана Станіслава Димченка та студентів факультету музичної творчості РДГУ. Відзняла ці кадри на мобільний телефон студентка четвертого курсу Анастасія Кутєпова. Розповідає, зробила це після того, як у вівторок 17 червня, разом з іншими простояла сорок хвилин під зачиненими дверима деканату вже після закінчення обідньої перерви.

Та на цьому "цікавинки" з життя факультету не завершились. Вже під час понеділкової зустрічі студентів факультету з ректоратом вишу, з'ясувалися й інші. Мовляв, студентів залякуванням переконували написати звернення на захист декана або ж надиктовували переліки продуктів, які слід придбати до викладацького столу після екзамену. А ще... змінювались оцінки на іспитах.

Про все це обурені студенти розповіли ректору університету. Мовляв, і заяву готові спільну написати, аби декана звільнили. Ректор заспокоює: всі факти і докази збирає, аби ситуацію вивчити докладно.

А ще переконує: не могла студентка бачити декана напідпитку. Адже той, мовляв, зовсім не п'є через проблеми зі здоров'ям. Перший місцевий зателефонував до Станіслава Димченка, аби почути його версію подій. Проте спілкуватися телефоном він відмовився.

Домовитися про зустріч із Станіславом Димченком також не вдалося. На дзвінки він більше на відповідав.

25 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному розгорілась "війна" за вартість проїзду у маршрутках [ВІДЕО]

Скандали, звинувачення, заклики та навіть шантаж. Саме так сьогодні у Рівному вирішували скільки має коштувати проїзд у міських маршрутках. Перевізники наполягали на збільшенні ціни, а їх

19 студентів Рівного отримали стипендії міського голови

Два десятки студентів вищих навчальних закладів Рівного стали стипендіатами міського голови 2014 року.

Світовий рекорд Гіннеса встановили в Національному університеті "Острозька ...

Світовий рекорд встановили сьогодні в Національному університеті "Острозька академія". 19 діб поспіль студенти, викладачі, гості університету безперервно читали твори Тараса Шевченка. Завдяки цьому

Рівне та Крим РАЗОМ! Відеозвернення до кримчан від рівненських студентів

Студентська координаційна рада Рівного відзняла відео-звернення до жителів Криму із закликом "Бути разом!". Рівненські студенти сказали, що Крим так як і Рівне - це Україна.

Рівненські виші відновили навчання

На Рівненщині відновили роботу майже усі вищі навчальні заклади. Так, з 35 ВНЗ усіх рівнів акредитації відсьогодні розпочали роботу у нормальному режимі - 30. Решта відновлять навчання вже завтра. У
Популярные новости