Новости Ровно / Наука / У Рівному відбувся ярмарок вакансій

У Рівному відбувся ярмарок вакансій

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівненському міському центрі зайнятості пройшов міні-ярмарок вакансій «Робота для тебе». На захід були запрошені як безробітні та особи з обмеженими фізичними можливостями, так і роботодавці. Останніми було заявлено 35 вакансій за 19 різними професіями та посадами.

Ярмарок відвідали близько 40 осіб з інвалідністю. Вони ознайомилися з роботою підприємств та наявними вільними робочими місцями для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Найбільший попит серед шукачів роботи з інвалідністю мали вакансії прибиральника службових приміщень та територій, робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, психолога, сторожа, продавця продтоварів, касира торговельного залу.

За результатами співбесіди з роботодавцями попередньо дали згоду на працевлаштування 4 особи з інвалідністю. Загалом представники роботодавців підібрали 9 кандидатів на вільні робочі місця на перспективу.

"Такі заходи треба проводити щомісяця. Вони мають велике значення для громадян з інвалідністю. Спільно з пошуком роботи безробітні-інваліди отримують інформацію щодо свого соціального захисту. А також це важливий крок для адаптації їх в суспільстві", - зауважив Олександр Савчук.

Довідково: Протягом січня-травня на обліку у міському центрі зайнятості перебувало 280 осіб з інвалідністю. За п’ять місяців вдалося працевлаштувати 27 із них. Також їх активно долучають до громадських робіт. З початку року завдяки центру зайнятості був працевлаштований 2 481 мешканець Рівного.
20 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Біля Рівного застрелили Сашка Білого [ФОТО з місця події]

За попередніми даними, лідер Правого сектору на Західній Україні Олександр Музичко отримав три кульових поранення - одне в ногу та два в області серця.

Активісти Рівненщини підготували звернення до уряду щодо кадрових ротацій у ...

У зв'язку з останніми кадровими призначеннями на Рівненщині, ОПОРА спільно з Автомайданом Рівне, Сотнею Майдану, Жіночею сотнею та ще рядом громадських організацій підготувала звернення до Уряду щодо

На Рівненщині здійснюють діяльність близько 64 тисяч підприємств та підприє ...

На початок року в органах ГУ Міндоходів Рівненщини на обліку перебуває понад 19 тисяч юридичних та 45 тисяч фізичних осіб – підприємців. За минулий рік на податковий облік стало 866 юридичних осіб та

На Рівненщині дітей-інвалідів забезпечили візками

Цьогоріч 125 дітей з особливими потребами отримали інвалідні візки. А це 100 відсотків від потреби, зазначила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад.

У Рівному школярам розказують, як живуть люди з обмеженими фізичними можлив ...

Хто такі люди з обмеженими фізичними можливостями, як вони живуть і чим займаються тепер знають і учні ліцею "Елітар". Там сьогодні провели урок толерантності для школярів 8 та 10 класів. У ліцей