Новости Ровно / Наука / Google навчатиме держслужбовців Рівненщини ефективно використовувати Інтернет-ресурси

Google навчатиме держслужбовців Рівненщини ефективно використовувати Інтернет-ресурси

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Співпраця обласної влади із Google Україна перейшла в активну фазу. Таку думку висловив голова облдержадміністрації Сергій Рибачок під час прес-брифінгу, на якому презентовано унікальний проект «Цифрове перетворення Рівненської області». Програма впроваджується за сприяння обласної адміністрації та обласної ради, і Google Україна.«Це серйозний крок у розвитку Рівненщини. Адже цифрове перетворення області сприятиме підвищенню інвестиційної та туристичної привабливості», - підкреслив Сергій Рибачок.

Цей проект на Рівненщині реалізовується вперше. Обласні керівники відразу погодилися співпрацювати з Google та використовувати його досвід та напрацювання для розвитку як економіки, так і освіти та туризму на Рівненщині. Голова обласної ради Михайло Кириллов також наголосив на важливості цифрового перетворення Рівненщини. Він підкреслив, що впровадження сучасних Інтернет-технологій дозволить покращити комунікацію між владою і громадою.

В рамках програми «Цифрове перетворення Рівненської області» відбудуться навчання представників влади та місцевого самоврядування, бізнес-спільноти, а також освітян та студентів.

«Це унікальний приклад використання Google-продуктів, зокрема відео-карт та відео-чатів, - зауважив Ігор Пасічник, ректор Національного університету «Острозька академія». – Це дозволить зекономити вищим навчальним закладам кошти».

«Для бізнесу це дасть можливість застосовувати нові мультимедійні технології. Наші підприємці вже використовують у своїй роботі світові технологічні ноу-хау, але завжди є до чого прагнути і чому вчитися», - резюмував Сергій Гемберг, представник Бізнес громади Рівненської області.

Директор Google Україна Дмитро Шоломко, в свою чергу, окреслив ключові завдання проекту. Насамперед, це підвищення рівня цифрової грамотності державних службовців через тренінги та семінари, створення інвестиційної та туристичної карт області, а також співпраця з вищими навчальними закладами – включення інноваційних технологій в освіту. А також зазначив пан Шоломко, Google Україна може надати часткову технічну допомогу.

13 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Представники ЄС підтримали проект Рівненщини

В області стартує довготривалий проект, відібраний із майже 300 поданих заявок і підтриманий Представництвом ЄС. Він розроблений в партнерстві з Волинською обласною державною адміністрацією та

«Google» проведе семінар для чиновників Рівненщини

Представники «Google Україна» 28 травня проведуть у Рівному освітній семінар. Захід відбувається в рамках програми «Цифрове перетворення Рівненщини», ініційованої компанією «Google Україна» у

Сергій Рибачок зустрінеться з рівненськими правоохоронцями

Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок завтра проведе робочу нараду з керівниками правоохоронних органів. Про це він повідомив під час щотижневої прес-конференції.

Кількість працівників виконавчого апарату Рівненської облради скоротять

Він складатиме 35 осіб. Таке рішення сьогодні 26 лютого ухвалили члени Президії обласної ради. Наразі в апараті працюють 52 особи.

У Рівному навчають бізнесу

Сьогодні та завтра, 6-7 лютого 2014 року у Рівному для представників малого та середнього бізнесу відбудеться дводенний семінар-тренінг на тему «Інструменти та механізми залучення фінансових ресурсів
Популярные новости