У Рівному на сцену витягли сміттєвий бак та поставили грати

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному на сцену витягли сміттєвий бак та поставили грати Двадцятирічний ювілей відсвяткувала Школа сучасної хореографії Палацу дітей та молоді. Триденні святкування порадували усіх відвідувачів- учнів , солістів-виконавців, випускників, батьків, педагогів та засновників школи. В рамках урочистостей презентували фотовиставку Олени Додчук, влаштували бенефіс випускного класу школи, а також презентували шоу Tribute in Light.Святкування 20-ти річного ювілею школи сучасної хореографії організатори почали з інтриги. Вперше представили виставку світлин педагога школи Олени Додчук «Body Solo – Body Soul». Над нею авторка працювала близько року, усі світлини зроблені у студії і не випадково.

Бенефіс випускного класу школи сучасної хореографії включили у заходи святкування ювілею. Цьогорічний випуск одинадцятий, на сцені усі 13 випускників. Вони вже не перший рік демонструють свою майстерність. Однак бенефіс розкрив кожного учня.

Завершили святкування ювілею улюбленого колективу презентацією шоу Tribute in Light. На сцені дивують новизною сучасного танцю. Тут з'являються сміттєвий бак, грати, і навіть трирічний малюк на велосипеді. Нагадали глядачам і вже призабуті постановки, яким понад 15 років. Однак найбільше захоплення викликали світові прем'єри.

Привітати свій рідний колектив з ювілеєм приїхало чимало випускників школи. Окремі не втримались, і таки вийшли на сцену, демонструючи свої таланти.

Успіхи школи - це величезна праця всього колективу, аби розкрити талант кожної дитини.

10 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Легендарній рівненській "Полісяночці" - 25

Чверть століття танцювальних здобутків на сцені облмуздрамтеатру представили рівнянам вихованці та ветерани ансамблю Полісяночка. Ювілейний концерт колективу відбувся з аншлагом у глядацькій залі.

Півтисячі рівнян зібрались на танцювальний флеш-моб

Рівненський міський Палац дітей та молоді запросив своїх прихильників взяти участь в неповторному проекті – масовому флеш-мобі з нагоди 20-річчя Школи сучасної хореографії та 75-річчя Рівненського

Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" завершився

Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" завершився золотим дощем, на честь усіх вихованців та друзів Палацу дітей та молоді. Одинадцять днів вихованці палацу демонстрували свої вміння, таланти і

Акція "Ми чуємо тебе, Кобзаре" об'єднала школярів та студентів Рівного

Рівненські школярі творчість Тараса Шевченка знають на відмінно. Такі висновки зробили організатори щорічного свята "Ми чуємо тебе, Кобзаре". Його у Шевченківські дні організовують у міському парку

У Рівному діти збирають кошти на імплантацію серця

Достукатися до сердець рівнян заради спасіння людини вирішили учні першої школи. Вони влаштували благодійний флеш-моб, аби зібрати кошти для операції на серці зовсім незнайомому хлопцю.
Популярные новости