Вперше у Рівному українські кінорежисери представлять свої фільми та проведуть майстер-клас з основ кіновиробництва

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Вперше у Рівному українські кінорежисери представлять свої фільми та проведуть майстер-клас з основ кіновиробництва, який носить назву «Кіно зсередини».Саме він допоможе усім бажаючим ознайомитися з новими стрічками національного короткого метру, спілкуючись вживу з його творцями, а комусь навіть реалізувати свій творчий потенціал в галузі кінематографу.

Про це все буде йти мова 10 червня о 12-30 на прес-конференції у кіноклубі GONZO (саме тут вже 15 червня відбудуться покази короткометражних фільмів та майстер-клас від членів спілки кінематографістів України сестер Артеменко). Журналісти та присутні
на прес-конференції зможуть задати питання організаторам заходу, а також режисерам, які більш детальніше зможуть розповісти про мету свого приїзду у місто Рівне й дізнатися хто буде наступним кіногостем Рівненщини.

Однією з причин поразки України в інформаційній війні стала відсутність у кінотеатрах і на телеканалах країни українського кінопродукту. Започаткування у нашому місті згаданих вище заходів буде чи не першою цеглиною, направленою на початок кардинальних змін у цій царині. Початком таких заходів у Рівному вже були зустрічі з кінорежисерами Дмитром Сухолитким-Собчуком і Ахтемом Сайтаблаєвим, які представили рівнянам свої фільми «Красна Маланка» та «Хайтарма». Сестри Артеменко продовжать їх естафету.

Стосовно показів та майстер-класу.

Участь у майбутніх зустрічах з кіномитцями також може стати гарним подарунком для тих, хто має мрію спробувати себе у одній з кінематографічних спеціальностей.

Марина і Оксана Артеменко є молодими, проте вже досить досвідченими та відомими українськими кінорежисерами та сценаристами, що підтверджує той факт, що їх фільми були відібрані найвідомішими світовими кінофестивалями. У їх послужному списку вже є значна кількість відзнятих короткометражних фільмів, відзначених на багатьох кінофорумах, чотири з яких будуть детально розібрані під час проведення майстер-класу. Сестри Артеменко поділяться з усіма присутніми секретами кіновиробництва.

У присутніх буде можливість ознайомитись з основними практичними навичками та правилами, якими повинен володіти член знімальної групи. Кожен отримає професійні поради та відповіді на всі питання, що стосуються процесу зйомок кіно та всього, що з цим пов’язано. Режисери готують і спеціальні подарунки для тих хто завітає на зустріч і захоче дізнатися що ж собою представляє сьогодні український короткий метр або
навіть бажає зняти свій перший фільм чи плекає мрію стати учасником знімальної групи у якості режисера, актора, сценариста, художника, гримера, оператора та бачить себе на знімальному майданчику у будь-якому іншому амплуа.

Фільми, які будуть представлені під час зустрічі:

1) «Тімка» - виробник: Київський міжнародний кінофестиваль, Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого. Фільм було створено за 4 дні в рамках Майстерні талантів Київського міжнародого кінофестивалю. На сьогодні фільм "Тімка" є учасникос 42 міжнародних кінофестивалів, завоював 12 нагород.

2) «Ваня» - створений на замовлення Державного Агентства України з питань кіно. Учасник понад 70 фестивалів у 30 країнах світу, переможець, лауреат та призер у різних номінаціях.

3) «Не менше 50 кг» - виробник ТОВ “Директорія кіно”. На сьогодні є учасником 72 міжнародних кінофестивалів, має 15 нагород. Вийшов у прокат в складі альманаху «Українська нова хвиля» (грудень 2013)

4) «Абонент» - фестивалі і нагороди:

1. Канський кінофестиваль - Short Film Corner Festival de Cannes (2014),

2. 25-й Открытый Российский кинофестиваль «Кинотавр» (2014) ДИПЛОМ Гільдії кінознавців і кінокритиків з формулюванням «ВАШ ДЗВІНОК дуже важливий для нас».

09 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Зруйнувати чорно-білу реальність чорно-білим кіно вирішили у Рівному

Зруйнувати чорно-білу реальність чорно-білим кіно вирішили у Рівному. Тут презентували унікальний для міста проект - соціальний фільм місцевого виробництва, в якому знімалися ще й виключно наші

Кращі роботи з «Веселки» представлять Рівненщину на Всеукраїнському конкурс ...

У Рівному підведено підсумки заочного конкурсу дитячого кіно та телебачення під назвою “Веселка”. Його організатори - комунальний заклад “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості

У Рівному дівчата об'єднуються у "Жіночу сотню"

"Жіноча сотня" у Рівному тільки набирає обертів. Організатори кажуть: поки виокремились деякі напрямки її діяльності, приміром такі, як майстер-класи із самооборони для дівчат, дискусії, лекції,

У Рівному відбудеться прем’єра документального фільму "Красна Маланка"

У грудні цього року кінотеатрами України стартують покази документального фільму “Красна Маланка".

На Рівненщині показують фільми про права людей

Про права людей - з екрану. На Рівненщині презентували мандрівний фестиваль документального кіно про права людей Docudays UA.
Популярные новости