Новости Ровно / Наука / Рівненську медицину знову чекають реформи
Сподіваються, що таке медичне самоуправління дозволять на місцях вирішувати, які" />

Рівненську медицину знову чекають реформи

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненську медицину знову чекають реформи На державному рівні вже запланували децентралізувати управління медичною галуззю. Керуватимуться у першу чергу прикладом європейських держав.Сподіваються, що таке медичне самоуправління дозволять на місцях вирішувати, які області потрібні медзаклади та в якій мірі вони потрібні. Штат підбиратиметься за рейтингом. За ним розподілятимуть і заробітну плату працівникам. Така ідеальна модель поки існує лише на словах. Та за словами очільника медиків області, у Верховній раді вже працюють над розробкою необхідних для цих новацій законопроектів. Окрім того, наприкінці року планують отримати перший транш від Світового банку для поліпшення первинної ланки медицини.


05 июня 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Понад 1,3 млн. грн. сплатять до бюджету порушники законодавства з оплати пр ...

Органами Міндоходів області протягом січня-березня цього року проведено 31 перевірку підприємств та фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам.

Як рівнянам виміряти рівень здоров'я?

Сьогодні - Всесвітній день здоров'я. Однак, українцям відзначати особливо нічого. Статистика медиків невтішна: рівень здоров'я наших співвітчизників надзвичайно низький. Вкотре це підтвердило і

12 квітня на Рівненщині відбудеться загальнообласний суботник

В області висадять майже 40 тисяч дерев і кущів.

На Рівненщині економитимуть на чиновниках

Обласна рада почала розпродувати автомобілі. Саме таким чином планують... поповнити бюджет області. На утриманні цих транспортних засобів планують зекономити не мало ні багато два мільйони гривень.

На Рівненщині шукають додаткові гроші на ремонт доріг

Непрофінансовані роботи, ремонт доріг та зловживання бюджетними коштами у сфері будівництва. Про це та інше говорив сьогодні з журналістами голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок на
Популярные новости