Новости Ровно / Наука / Зруйнувати чорно-білу реальність чорно-білим кіно вирішили у Рівному

Зруйнувати чорно-білу реальність чорно-білим кіно вирішили у Рівному

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Зруйнувати чорно-білу реальність чорно-білим кіно вирішили у Рівному Зруйнувати чорно-білу реальність чорно-білим кіно вирішили у Рівному. Тут презентували унікальний для міста проект - соціальний фільм місцевого виробництва, в якому знімалися ще й виключно наші рівненські дітлахи. Тепер вони вже точно знають хто та що ділить наш світ на білі чорні кольори. Про ціну цього поділу вирішили розказати усім.Вже до початку прем'єри у кінопалаці Україна збираються глядачі. Здебільшого це учасники проекту - соціального чорно-білого кіно. Його, як пігулки для порятунку усього суспільства вирішив втілити в життя рівнянин Анатолій Жуковський.


Чорно-біле рівненське кіно - про соціальну трагедію сучасного суспільства. Алкоголь, наркотики, цигарки та людська байдужість. Їх вирішили показати очима сучасної молоді рівненські школярі.

Отримав свою дозу задоволення та кіношного досвіду дев'ятикласник Павло Новосад. У фільмі він двічі, за чорно-білим сценарієм відзначив свій день народження.

Втім такий серйозний досвід примусив Павла задуматися над майбутнім. І допоміг визначитися із професією.

Автори проекту стверджують, такий досвід дітям корисний. Вони навчилися не лише бути спостерігачами, але усвідомили усю важкість життєвого вибору.

Сам фільм триває 45 хвилин. В ньому людські історії, поради та розповіді фахівців і головне інформація для роздумів. Чорно-біле кіно незабаром покажуть у всіх школах України. А автори проекту вирішили йти ще далі, разом з фільмом створюють і сайт проекту.

Анатолій Жуковський запевняє, завдяки небайдужості української молоді незабаром у світ з'явиться і Чорно-біле кіно 2, 3 і 4.

21 мая 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Кращі роботи з «Веселки» представлять Рівненщину на Всеукраїнському конкурс ...

У Рівному підведено підсумки заочного конкурсу дитячого кіно та телебачення під назвою “Веселка”. Його організатори - комунальний заклад “Рівненський обласний центр науково-технічної творчості

Нагодувати кримських військовослужбовців вирішили рівненські фермери

Рівненські фермери сьогодні зробили свій вклад у підтримку військовослужбовців, частини яких дислокуються в Криму. Перейнявшись голодною блокадою українських солдат та офіцерів рівненські землероби

Про Шевченка у Рівному зняли фільм

У Рівному починають відзначати 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Місцеві бібліотекарі підійшли до питання нестандартно і вирішили показати рівнянам шевченківські місця у їх рідному

Здійснилася мрія маленького рівнянина Романа Крикливого

Ще один учасник проекту Добро на Різдво отримав омріяний подарунок. Нагадаємо, 19 грудня у Рівному розпочалася благодійна акція, яку ініціював рівненський палац дітей та молоді за підтримки

На Рівненщині показують фільми про права людей

Про права людей - з екрану. На Рівненщині презентували мандрівний фестиваль документального кіно про права людей Docudays UA.
Популярные новости