Працівників Рівненської української гімназії скорочувати не будуть

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Працівників Рівненської української гімназії скорочувати не будуть У Рівному можуть залишитись без роботи 7 вихователів Рівненської української гімназії. На початку місяця з управління освіти надійшов наказ, згідно якого до 1 вересня 2014 року з метою економії директор має скоротити ставки вихователів. Батьки учнів категорично проти такого рішення, а як виявилось пізніше, і міська влада теж. Чи доведеться освітянам шукати нове робоче місце?Вихователь Рівненської української гімназії Тетяна Остапіна потрапила у число цих семи працівників. Новиною - шокована.

Говорить, днями побачила наказ, згідно якого, першого вересня у неї не буде роботи.

З такою економією не погоджуються батьки вихованців Рівненської української гімназії, які зібрались на батьківських зборах у навчальному закладі. Адже, переважна більшість родин віддавала свої чада до цієї гімназії саме через те, що з дітьми тут працюють вихователі.

Не має бажання розлучитись із своїм вихователем і старшокласниця Марія. Говорить, у свій час, саме вихователь допомогла їй здружитись із однокласниками.

Ситуацію прояснила заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. В 2012 році вийшов новий наказ Міністерства освіти, в якому затверджений новий штатний розпис для загальноосвітніх шкіл та управлінь освіти. В ньому не передбачаються посади вихователів для старшої ланки загальноосвітніх шкіл. Однак, незважаючи на побажання Міністерства освіти, говорить Галина Кульчинська, людей звільняти ніхто не буде, адже заробітна плата їм нараховується з міської скарбниці.

Тож нині освітяни розмірковують про механізм, який буде законодавчо правильним та погоджений батьківським і педагогічним колективами Рівненської української гімназії, аби вихователі могли і надалі працювати.

29 апреля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Кримські діти пішли до шкіл та садочків Рівненщини

До навчальних закладів Рівненської області вже пішло 40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Криму та східних областей. Усього виявили бажання переїхати у нашу область

У Рівному завершилася Всеукраїнська олімпіада з географії серед учнів 8-11 ...

Найкращими виявилися команди з Донецької, Черкаської, Харківської , Рівненської, та Тернопільської областей.

Свободівця Сергія Рибачка представили чиновникам як нового голову Рівненськ ...

Навести порядок та стабілізувати обстановку в області має новий голова рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок. Адже саме такі настанови отримав він від виконуючого обов'язки

На Рівненщині стартує конкурс «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року-2014».

На Рівненщині стартує обласний тур конкурсу «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року - 2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю зможуть
Популярные новости