У Рівному змагаються за звання кращого юного географа

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У Рівному змагаються за звання кращого юного географа Всеукраїнська олімпіада з географії зібрала учасників, керівників груп та членів журі у Рівному. Її планували проводити у Миколаєві, однак через буремні події на сході України, життя дітей вирішили убезпечити, відтак за три дні змагання перенесли до Рівного. Тож нині учні 8-11 класів, змагаються за звання найкращого географа.Дев'ятикласник Андрій Дубина до Рівного приїхав з села Іваньки Черкаської області. Минулоріч хлопець вже перемагав у Всеукраїнській олімпіаді з географії, цього разу змагається на рівні з десятикласниками, однак вже лідирує за результатами першого туру.

Результати першого теоретичного туру вже відомі. Нині всі учасники і члени журі очікують як діти впораються з практичними завданнями. Усі роботи перевіряються у зашифрованому вигляді, аби мати неупереджені результати.

На олімпіаду Всеукраїнського рівня приїхало 130 учасників, учнів 8-11 класів. Організатори відповідають не лише за умови написання завдань, а й поселення, харчування, та дозвілля гостей. Кажуть тут збираються друзі, тому найбільше засмучені відсутністю команди з Криму.

Перемога в олімпіаді Всеукраїнського рівня додає учасникам додаткові бали до ЗНО, а окремі переможці претендуватимуть на президентську стипендію. Найкращі учні 10 класів змагатимуться ще й за путівку на міжнародні змагання з наук про Землю.

25 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Креативні бізнес ідеї рівненська молодь презентувала на конкурсі з економік ...

"Мої знання сьогодні-мій капітал завтра!" така назва VI загальноміського фестивалю- конкурсу з економіки. Участь беруть учні старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Конкурс цікавих

Десять найспортивніших родин Рівного зійшлися у фіналі "Сімейних перегонів ...

Традиційний турнір цьогоріч мав пройти на міському катку, але погода в плани організаторів внесла свої корективи. Незважаючи на те, що це були змагання, без подарунків додому ніхто не пішов.

У Рівному готуються до Кубку міського голови з футзалу

Найближчими днями у Рівному розпочнуться чергові футзальні змагання - це Кубок міського голови Рівного.

На Рівненщині стартує обласний тур конкурсу «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року - 2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю зможуть

У Рівному школярам розказують, як живуть люди з обмеженими фізичними можлив ...

Хто такі люди з обмеженими фізичними можливостями, як вони живуть і чим займаються тепер знають і учні ліцею "Елітар". Там сьогодні провели урок толерантності для школярів 8 та 10 класів. У ліцей
Популярные новости