Рівненському письменнику Петру Велесику присудили премію видатного земляка Уласа Самчука

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненському письменнику Петру Велесику присудили премію видатного земляка Уласа Самчука Друга Літературна премія імені Уласа Самчука знайшла свого героя. Серед трьох претенедентів заслуженим виявився відомий на Рівненщині поет, журналіст, телеведучий, письменник Петро Велесик, за книгу новел "ЛОви кажанів". Премія передбачає не лише визнання рівненської громади, але й винагороду у розмірі п'ять тисяч гривень.)

Книги Петра Велесика читаються легко, запевняють фахівці. Тому не випадково цьогорічну премію Петро Велесик отримав за збірку новел "Лови кажанів". Цю книгу члени конкурсної комісії перечитували кілька разів, адже ідея книги захоплює.

У книзі відображене провінційне життя, з нього все і починається, запевняє автор. І хоча це лише новели, вони таки об'єднуються в один роман.

Колеги лауреата мають власний погляд на творчість письменника.

Міська влада каже, попри складний час для України хочуть, щоб усі відчули турботу і повагу, особливо творчі люди. Тому запевнили, премія Уласа Самчука житиме і далі.

Книга "Лови кажанів" побачила світ у 2011 році. Автор каже - має нові доробки, однак для їх видання потрібні кошти. Тому отримані п'ять тисяч гривень премії підуть на друк нових книг.

12 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Новозеланський звіт рівненського письменника Максима Кідрука

Історія про подорож з цікавими пригодами, які приправлені дотепним гумором. Саме про це у своїй книзі "На Зеландію" подає сучасний письменник родом з Рівненщини, Максим Кідрук.

Акція "Серце до серця" у Рівному зібрала понад 26 тисяч гривень

В Україні завершилася Восьма благодійна акція "Серце до серця". Упродовж року її волонтери у Рівному збирали кошти для допомоги дітям, які мають проблеми зі слухом. І хоч на зібрані гроші купити

Рівненські пластуни провели мандрівку історичними місцями

16 лютого пластуни 33 куреня імені Уласа Самчука здійснили мандрівку визначними місцями краю. Юнаки побували на руїнах Клеванського замку, де здійснили екскурсію та змогли ознайомитись з історією

Однією з героїнь хіппі-роману Андрія Куркова стала ... рівнянка

На межі реального та вигаданого. Відомий український письменник Андрій Курков презентував у Рівному свій новий хіппі-роман "Львівська гастроль Джиммі Хендрікса". Реальними героями твору стали

Що шукатимуть поляки на цвинтарях Рівного?

Померлі поляки - мешканці старого Рівного стали темою дослідження рівненського журналіста та дослідника Чеслава Хитрого. Сьогодні він у краєзнавчому музеї презентував власну книгу- каталог під
Популярные новости