Новости Ровно / Наука / Біля пам`ятника Шевченку рівняни запалили свічки

Біля пам`ятника Шевченку рівняни запалили свічки

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Біля пам`ятника Шевченку рівняни запалили свічки Десятком запалених свічок запалав рівненський Майдан у пам'ять про великого Кобзаря українського народу. Низку заходів, що проходила в Рівному на честь вшанування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка шанувальники його творчості довершили спільною молитвою.)

Віддати шану і схилити голови біля підніжжя пам'ятника Шевченку прийшло духовенство, митці, а також жителі міста. Вшанування пам`яті розпочалось молитвою та запаленням свічок. Цьогоріч, за словами духовенства захід припав на непростий для України час.

Шанувальники творчості Кобзаря запевняють, великий пророк за допомогою слова, двісті років веде свій народ до волі, до справжньої сильної країни, якою мають пишатися всі покоління українців.

Знавці слова закликають пам`ятати, передавати та берегти в серцях рядки з віршів поета.

11 марта 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному створили портрет Шевченка із 1200 фотографій рівнян [ФОТО]

На майдані Незалежності у Рівному 9 березня, в день 200-річчя від дня народження Кобзаря, встановили портрет молодого Шевченка.

Поетичний флешмоб «Читаємо Шевченка разом»

6 березня 2014 року о 14.00 год. на терасі Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18) до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка відбудеться поетичний флешмоб «Читаємо

Про Шевченка у Рівному зняли фільм

У Рівному починають відзначати 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Місцеві бібліотекарі підійшли до питання нестандартно і вирішили показати рівнянам шевченківські місця у їх рідному

На Рівненщині триває «Найдовший естафетний марафон читання»

Невмирущий Шевченко може зупинити кровопролиття в Україні. На це сподіваються у Національному університеті «Острозька академія». ДО 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в університеті

Хасевича у Рівному хочуть вдруге підірвати?

Одного сніжного вечора в сквері біля пам’ятника Нілу Хасевичу по вул.Директорії в Рівному бавилися двоє малюків. Один приліпив до підніжжя пам’ятника певну конструкцію з снігу і сказав іншому:
Популярные новости