Новости Ровно / Наука / Вчорашні безробітні навчилися створювати сайти

Вчорашні безробітні навчилися створювати сайти

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Цікавим та захоплюючим є навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Основи комп’ютерної графіки та web-дизайну». Про це говорили самі слухачі під час підсумкового заняття, про це красномовно свідчили і їхні підсумкові роботи. Приємно вразила «палітра» тем, що їх обрали дизайнери для своїх сайтів: від сучасного салону-перукарні, ательє вишуканого одягу, ексклюзивного меблевого салону до стильної фотостудії, галереї ексклюзивних виробів і масажного кабінету.
Марина Пацик із Здолбунова має вищу освіту та досвід роботи у міжнародних компаніях. Вирішила суттєво змінити рід діяльності, тому й звернулася до центру зайнятості. Навчання в РЦПТО ДСЗ захопило та надихнуло до створення сайту власних виробів:
- Люблю створювати одяг – модний, сучасний. Сподіваюся, з допомогою сайту просуватиму свої послуги, віднайти однодумців і партнерів.
Слухачка виконала доволі кропітку роботу: самостійно створила логотип, підготувала інформацію, розмістила перші відгуки та фото.
Викладач і куратор групи Ігор Яроцький ретельно аналізував відповіді слухачів, цікавився графічною складовою, чистотою і правильністю написання розміток сторінок сайтів.
Викладач Віктор Римар зауважив, що дизайнери у роботі використовують як блочний, так і табличний шаблони. В обох випадках робота передбачає високий рівень знань і навичок. Таблична форма є простішою та зручнішою у використанні, а блочна є складнішою, але має більше різноманітних можливостей.
Присутніх на підсумковому занятті викладачів Андрія Литвина та Ларису Середюк приємно вразили ініціативність та сміливі дизайнерські рішення слухачів. За відносно короткий термін майбутні веб-дизайнери опанували насичений теоретичний матеріал і навіть спромоглися виконати реальні замовлення. Так, Анна Федина разом із Ольгою Крутій прцювали над створенням сайту для продажу ексклюзивних меблів та предметів інтер’єру, а Антоніна Колодюк створила сайт-презентацію для одного з фотографів.
Стриманим, у європейському стилі дизайном порадувала присутніх і Мирослава Рахманська. Слухачка ділиться:
- Люблю шити, в’язати. Дуже вдячна викладачам за підтримку. Вірю, що мій сайт стане початком реального проекту, який принесе успіх у роботі. І хоча навчання давалося нелегко, - отримала велику емоційну насолоду.
Викладач Наталія Гнедко допомагала слухачам створювати графічні зображення, обробляти фотографії:
- Маю надію, що слухачі професійно займатимуться веб - дизайном. Практично всі вони продемонстрували високий рівень знань, творчий підхід до роботи, бажання вдосконалюватися та вчитися. Професія веб-дизайнера перспективна і затребувана, а оплата праці залежатиме від рівня складності роботи та досвіду. Порадували своїми роботами слухачі, котрі працюють над подальшим вдосконаленням сайтів: доступність для іншомовних користувачів, збільшенням операцій, більшим наповненням фото та відеоматеріалами.
Оксана Махначук, рівнянка, художник за освітою:
- Ще до РЦПТО ДСЗ я цікавилася вимогами до роботи дизайнера і зрозуміла, що навчання необхідне. Дуже рада, що у навчальному закладі працюють професійні викладачі. На підсумкове заняття я підготувала сайт-візитівку сучасної перукарні, але в проекті – створення сайту психологічного спрямування.
Заступник директора Оксана Зигалова щиро побажала випускникам віднайти своє місце у житті, не зупинятися на досягнутому і вдосконалюватися у вибраній справі. Вона вручила слухачам посвідчення про професійне навчання.
08 сентября 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

За сприянням центрів зайнятості Рівненщини у січні 2017 року працевлаштован ...

За січень 2017 року послугами служби зайнятості Рівненщини скористалися 17,2 тис. безробітних громадян.

За направленням центрів зайнятості Рівненщини у 2015 році працевлаштували п ...

За 12 місяців 2015 року послугами служби зайнятості скористалися всього 67,7 тис. осіб, у т.ч. майже 47 тис. безробітних громадян.

На Рівненщині минулого року працевлаштували 85 неповнолітніх

Серед громадян, які звертаються до служби зайнятості, особливої уваги потребують неповнолітні та діти-сироти. У 2014 році на обліку перебували 140 безробітних, які на дату звернення до центру

28,8 тис. громадян працевлаштувалося цьогоріч за сприяння центрів зайнятост ...

У січні-листопаді 2014 року послугами служби зайнятості скористалися 44,8 тис. безробітних громадян. Про це повідомили з Рівненського обласного центру зайнятості.

Пряники-«миколайчики» для допомоги воїнам випікали майбутні кондитери

У незвичайному майстер-класі взяли участь слухачі, котрі на базі навчально-виробничого комплексу Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (вул. Підкови, 17-а)