Новости Ровно / Наука / Сьогодні нагороджували кращих рівненських студентів

Сьогодні нагороджували кращих рівненських студентів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
П’ятнадцятьох кращих студентів вищих навчальних закладів міста вітав міський голова Володимир Хомко. Вже традиційно, з нагоди Дня студента вони отримали грамоти, подяки та пам’ятні подарунки.

Почесними грамотами за високі показники у навчанні, активну участь у громадському житті навчального закладу та з нагоди Дня студента нагородили Анастасію Кратюк, Олександра Корчевського, Людмилу Зосімчук, Максима Воловича, Софію Олексійовець, Надію Хмельковську, Тетяну Гончарук, Наталію Хомич, Вадима Остапчука, Світлану Олійник, Вадима Орлова, Яну Остапчук та Ольгу Псалтиру. Подяками Рівненської міської ради та виконавчого комітету відзначили Вікторію Герус і Ольгу Зайченко.

– Тільки від вас залежить те, як ми будемо жити надалі, – наголосив міський голова, вітаючи студентів із їх святом. – У вас є і знання, і самостійність, і бажання чогось досягти у житті. Тому не сумніваюся, що у вас попереду хороше майбутнє. А ще мені дуже хотілося б, щоб в нашій країні стало модним бути успішним. Якщо в суспільстві буде мода на успішність, воно також стане успішним. А завдання держави – зробити так, щоб кожна молода людина, виключно від своїх знань і здібностей, могла досягти своєї мети. Це не має залежати від статку її батьків чи місця проживання. Якщо держава такі умови створить і модно буде бути успішним, ми процвітатимемо.
Неля ЗАБОЛОТНА
17 ноября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Міський голова Володимир Хомко привітав молодих людей Рівного

Під час традиційної (напередодні свята Молоді) зустрічі міського голови Рівного Володимира Хомка з представниками молоді міста мер вручив успішним молодим людям, чиї праця і досягнення вже стали

Міський голова вручив стипендії найкращим студентам

У 2015 році стипендії міського голови отримуватимуть 19 студентів вищих навчальних закладів Рівного І-ІУ рівнів акредитації.

День з керманичами міста у студентів був насиченим і змістовним

День з керманичами міста провели 4 грудня студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів Рівного. Акція «День з керманичами міста» з нагоди Дня місцевого самоврядування проводиться не вперше.

На Лебединці та в парку ім. Шевченка зведуть гімнастичні комплекси

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з рівнянами, які ініціюють у Рівному облаштування на відкритому повітрі гімнастичних комплексів для підлітків та дорослих. Також можливе його

19 студентів Рівного отримали стипендії міського голови

Два десятки студентів вищих навчальних закладів Рівного стали стипендіатами міського голови 2014 року.