Новости Ровно / Наука / Осінніх канікул не буде, зате зимові продовжать

Осінніх канікул не буде, зате зимові продовжать

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненські школярі не підуть на осінні канікули. Зате зимові їм продовжать на тиждень. Як повідомила нашій газеті заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик, останній тиждень жовтня відпочиватимуть на традиційних осінніх канікулах з 26 жовтня до 1 листопада тільки першокласники рівненських шкіл. Всі інші діти будуть вчитися.

Зате зимові канікули для всіх будуть на тиждень довші. Нині кожен навчальний заклад може самостійно встановлювати графік навчання. Якщо школярі не підуть на осінні канікули, то зможуть успішно завершити програму першої сесії, переконані в управлінні освіти, а після того відпочити на триваліших зимових канікулах з 26 грудня по 17 січня.

У будь-якому випадку всі школярі відгуляють належні їм протягом навчального року 30 днів канікул, запевнила Катерина Сичик. Адже крім довгих зимових будуть ще й весняні канікули – з 28 березня по 4 квітня.

Ну і ще важливий аргумент на користь тривалих зимових канікул такий: вони дозволять зекономити бюджетні гроші на енергоносіях.Лариса САДОВА
22 сентября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

16 рівненських випускників отримали найвищий бал ЗНО

Рівненські школярі успішно пройшли цьогорічні випробовування. У Рівному немає жодного випускника, який би не склав ЗНО, а 16 отримали найвищий результат – 200 балів.

12 шкіл Рівненщини — на карантині

У восьми школах Кузнецовська та чотирьох Зарічненського району тимчасово призупинено навчання через високий рівень захворюваності дітей на гостру респіраторну вірусну інфекцію. Рішення про карантин у

У гуманітарному університеті стартували вибори ректора

Канікули в Рівненському державному гуманітарному університеті розпочалися під знаком виборів ректора вишу.

Понад 500 переселенців зі Сходу та Криму відвідують навчальні заклади Рівне ...

Понад п’ятсот вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим нині навчаються у школах, ПТНЗ, вишах області та виховуються у дитячих садочках.

Заклади освіти Рівненського та Сарненського районів до навчального року гот ...

Тривають візити керівників області та освітян в інтернатні заклади Рівненщини. Пересвідчився у готовності до навчального року і заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук. Першим закладом