Міський голова вручив стипендії найкращим студентам

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У 2015 році стипендії міського голови отримуватимуть 19 студентів вищих навчальних закладів Рівного І-ІУ рівнів акредитації.

Дев’ятьом з них виплачуватимуть щомісячні акредитації в сумі 752 гривні, а десятьом – по 1094 гривні. Загальна сума стипендій, які щороку встановлюються для кращих спудеїв рівненських вишів, у 2015-му становитиме 212600 гривень.

Міські стипендіати задоволені суттєвим доповненням до свого бюджету, і вже планують, куди спрямують ці кошти.

Наприклад, Ніна Мочук, яка навчається на третьому курсі Рівненського економіко-технологічного коледжу не спішитиме витрачати свою стипендію, а, навпаки, накопичуватиме її. Дівчина переконана, що фінанси потрібно спрямувати на якусь хорошу справу. А частину стипендії, яку отримає найближчим часом, планує передати в зону АТО.
рисутні поділились і своїми планами на майбутнє. Майже всі хочуть подорожувати, пізнавати світ і отримувати новий досвід. Хтось планує відкрити власний бізнес, хтось здобути ще одну професію або написати книжку, але більшість молоді переконана: будувати власне майбутнє вони будуть у своїй країні, працюватимуть на її економічне зростання і власний добробут.

Їх мрії підтримав і міський голова, вітаючи відмінників та активістів із чималими досягненнями.

– Якщо людина розумна, то незалежно від того, де вона народилася – у місті, чи в селі, вона має займати ту нішу в суспільстві, на яку заслуговує, – підкреслив Володимир Хомко. – Якщо держава забезпечить цей шанс, то вона процвітатиме. Ми живемо в час змін, тому багато що буде залежати від вас.

До речі. У нашому місті 15 вищих навчальних закладів, в яких навчається 35156 студентів. Кандидатури на отримання стипендії міського голови подаються ВНЗ за погодженням з органами студентського самоврядування відповідно до встановленої квоти. Претендентів відбирають за підсумками двох останніх семестрів. Вони мають не тільки добре вчитися і мати середній бал не менше 4,7, а й займатися активною громадською діяльністю.

Неля ЗАБОЛОТНА
13 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Сьогодні вручатимуть стипендії міського голови

У вівторок о 12:00 міський голова вручатиме стипендії обдарованій молоді, провідним творчим, бібліотечним працівникам, ветеранам галузі «культура» міста Рівного.

На Рівненщині визначили кращих знавців української мови

24 січня 2015 року на базі Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 відбувся підсумковий етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів та студентів Рівненської області.

День з керманичами міста у студентів був насиченим і змістовним

День з керманичами міста провели 4 грудня студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів Рівного. Акція «День з керманичами міста» з нагоди Дня місцевого самоврядування проводиться не вперше.

Юрій Приварський вручив ключі від знань студентам Рівненського економіко-те ...

1 вересня перший заступник голови ОДА Юрій Приварський відвідав два навчальних заклади Рівненщини.

19 студентів Рівного отримали стипендії міського голови

Два десятки студентів вищих навчальних закладів Рівного стали стипендіатами міського голови 2014 року.
Популярные новости