Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці — 75 років

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Сьогодні свій 75–річний ювілей святкує найбільша книгозбірня області – Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.

Створена у 1940 році на базі фондів конфіскованих книжок приватних колекцій, бібліотеки князів Любомирських, освітніх та громадських закладів міста, бібліотека зайняла вагоме місце у житті мешканців Рівненщини.

Сьогодні бібліотека – одна з провідних освітніх, інформаційних і культурно-просвітницьких установ краю. Книгозбірня постійно нарощує та активно опановує інформаційні технології, працює над збереженням культурних традицій та особливостей регіону.

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека здобула заслужений авторитет серед професійної спільноти України та за кордоном.

Сімдесят п’ять років успішної роботи – це спільний здобуток бібліотекарів, партнерів, друзів та волонтерів. Саме повсякденна праця висококваліфікованого колективу книгозбірні забезпечила розвиток закладу, утвердила його позиції в культурному просторі держави.

Рівненська обласна державна адміністрація бажає і надалі успішно втілювати у життя нові творчі ініціативи, всебічно сприяти соціальному, культурному, науковому та економічному зростанню потенціалу Рівненщини та всієї країни.
04 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

«Книга додому» ‑ бібліотечна послуга, доречна взимку

Бібліотеки Рівного, дбаючи про здоров’я своїх користувачів, пропонують скористатися послугою «Книга додому».

У Рівненській бібліотеці презентують першу українську книгу в форматі DAISY

27 листопада о 17.00. у приміщенні Комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради (IV поверх, Світлиця) відбудеться презентація поетичної збірки

Рівненську обласну бібліотеку визнали найсучаснішою в країні

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відкрили лайтбокс «Сучасна бібліотека». Це нагорода за прогресивність та інноваційну діяльність. Привітати бібліотеку з відзнакою завітав

Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку визнали найсучаснішою в ...

28 серпня о 14.00 годині у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Короленка, 6) відбудеться урочисте відкриття лайтбоксу «Сучасна бібліотека», здобутого книгозбірнею як нагороду

Голова Рівненської облради популяризує бібліотеки

У рамках робочих візитів до комунальних закладів обласної ради, голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов відвідав Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку.
Популярные новости