На Рівненщині визначили кращих знавців української мови

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
24 січня 2015 року на базі Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 відбувся підсумковий етап XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів та студентів Рівненської області.

У підсумковому етапі Конкурсу взяли участь 29 учнів 3–11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, 8 студентів вищих навчальних закладів області усіх рівнів акредитації — переможці обласного етапу.

Фінальний етап Конкурсу проводився за завданнями, які розроблялися науковцями провідних вищих навчальних закладів України.

Крім цього, учасників творчого заходу, які стали переможцями обласного етапу, нагороджено дипломами управління освіти і науки Рівненської ОДА, дипломами та подарунками від Ліги українських меценатів.

Довідка: Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика проводиться щорічно з 2000 року Міністерством освіти і науки України спільно з Лігою українських меценатів, Освітньою фундацією Петра Яцика із залученням центральних і місцевих органів виконавчої влади, а також громадськості на підтримку ініціативи Петра Яцика, з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу.
27 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Не знаєш українську – залишайся на наступний рік

Для зовнішнього незалежного оцінювання на наступний рік придумали нові правила. Про це кореспондент нашої газети дізналася від начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія

На Покрову в Дубно підвели підсумки конкурсу патріотичної пісні

У наш буремний час зростає роль патріотичного виховання учнівської молоді. А пісня є однією із його складових. Тому відродження українських цінностей, до яких належить величезний пласт патріотичних

У Рівному провели ЗНО з російської мови

10 червня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No1 імені Володимира Короленка проведено зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови.

У Рівному учні ПТНЗ змагаються за звання кращого кухаря країни

У Рівному стартував третій етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією "Кухар". Приготувати страви української кухні приїхало

Найкращий кухар навчається у Рівному

У найсмачнішому конкурсі взяли участь 11 майбутніх кухарів.
Популярные новости