Новости Ровно / Наука / Інструктори тактичної медицини за стандартами НАТО навчалися на Рівненщині

Інструктори тактичної медицини за стандартами НАТО навчалися на Рівненщині

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
На Рівненщині пройшов Перший всеукраїнський з’їзд медичних інструкторів «Білі берети», які в зоні Антитерористичної операції навчають військовослужбовців силових структур України тактичній медицині.

Упродовж двох днів інструктори-волонтери відпрацьовували чітку структуру методики навчання учасників АТО надання першої меддопомоги на полі бою. Зокрема, під час практичних занять кожен учасник відпрацював близько 10 ситуативних завдань з використанням джгутів та евакуації. Тренінги для них провели сертифіковані НАТО військові медики, які закінчили профільні курси.

Після цього з’їзду інструктори впроваджуватимуть вміння надавати медичну допомогу та організувати роботу медичного забезпечення в бойових умовах в українських військових колективах. А рівень їхньої кваліфікації підтверджуватимуть отримані сертифікати та дипломи.
13 января 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівному набирають людей, які вчитимуть солдат виживати на полі бою

Рівненське волонтерське об’єднання «Білі Берети», яке вже тривалий час проводить тренінги з тактичної медицини та медицини ризиків серед військовослужбовців АТО, шукає волонтерів-медиків.

В ОК «Північ» проводяться заняття з бойової підготовки

На Рівненщині з військовослужбовцями батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Північ» проведено заняття з бойової підготовки.

На Рівненщині 61 учасник АТО оформляє документи на землю

До територіальних органів Держземагентства у Рівненській області з клопотанням про надання земельної ділянки звернулися 97 учасників антитерористичної операції.

Військові медики з Рівненщини рятують життя військовим на передовій

30 липня, з Рівного до районів виконання завдань виїхала лікарсько-сестринська бригада гарнізонного військового госпіталю.

В Дубні відбувся семінар з самозахисту та військової підготовки «Захисти се ...

30 березня перед стадіоном «Спартак» відбулись навчання з військової підготовки та надання медичної допомоги. Семінар відвідало близько сорока осіб. Організатором заходу є ДМГО «Національний Альянс».
Популярные новости