Новости Ровно / Наука / Міська влада нагородила переможців міський олімпіад

Міська влада нагородила переможців міський олімпіад

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Серед учасників міських спартакіад визначили сім команд-переможців. Сьогодні їх нагородили кубками та призами.
28-ма школа Рівного не звикла програвати. Протягом більш ніж двадцяти років участі в міській спартакіаді вона всього раз не спромоглась стати чемпіоном, пригадує її директор. Але сьогодні він традиційно поповнить колекцію перемог ще одним кубком.
Іван Віднічук, директор ЗОШ №28: «Не стало менш цікаво. Це друга сходинка після першості школи до того, щоб брати участь у всеукраїнських іграх. Наприклад, наші баскетбольні команди — постійні переможці або призери на чемпіонаті України, бронзові призери Європи серед дівчат-школярів».
Спартакіада Рівного тривала впродовж року і за цей час її учасниками стали понад дві тисячі міських фізкультурників. Змагалися вони у різних групах. Традиційно найзапеклішою була боротьба серед підприємств, організацій та університетів. Тут перемога дісталася «водникам».
Валерій Сорока, проректор з навчальної роботи НУВГП: «З 14 видів спорту в залік з нашої команди ввійшло 10 і в 9 видах спорту ми стали переможцями. Тому хочу подякувати колективу кафедри, нашим студентам.»
Нині у Рівному кожний другий школяр звільнений від занять фізкультурою, з сумом констатують чиновники. Спартакіада — одна з можливостей змінити цю статистику.
Сергій Шевчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівного: «Метою цієї спартакіади є залучення широких верств населення до спорту. Тобто в основі професійного спорту є масовий спорт. І другий етап — це відбір спортсменів на всеукраїнські та обласні змагання.»
А ще чиновники звітують: попри скруту, цьогоріч спортивну галузь вдалося профінансувати, як ніколи щедро. Зокрема, за 1 мільйон гривень замінили підлогу у спорткомплексі на Фабричній, побудували кілька майданчиків і здали в експлуатацію нове приміщення шахового клубу.

Ірина Михалевич, Сергій Габрилевич
26 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Оксана Маліновська стала призеркою Чемпіонату світу з гирьового спорту

20-24 листопада в м.Гамбург відбувся Чемпіонат світу з Гирьового спорту серед професіоналів, аматорів, юніорів та ветеранів. Рівнянка Оксана Маліновська виборола призове місце.

Рівненські спортсмени стали кращими на кубку України з гирьового спорту

З 3 по 6 жовтня у місті Львові відбувся Кубок України з гирьового спорту. Команду Рівненщини очолювали Президент обласної Асоціації гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу Оксана

Молоді конструктори з Рівного перемогли у змаганнях із судномодельного спор ...

У Рівному підбили підсумки  відкритих обласних змагань учнівської молодої з судно модельного спорту (моделі 600 мм). Вони  тривали упродовж двох днів 7 та 8 липня у дитячо-юнацькій спортивній школі

У Рівному нагородили кращих учнів міста [ВІДЕО]

У Рівному нагородили кращих учнів навчальних закладів міста. Таких аж 277. Свято вшанування переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту робіт малої

Спорт за тиждень від 15.02.2014

Дивіться у випуску: Баскетбол. БК "Сузір'я" Рівне - БК "Універ" Тернопіль; Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору; 2-й етам Чемпіонату України у вищій студентській волейбольній
Популярные новости