Новости Ровно / Наука / Рівненські студенти дізнавались про реформування податкової системи

Рівненські студенти дізнавались про реформування податкової системи

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Податківці Рівного долучилися до Всеукраїнського тижня права, що триватиме до 12 грудня 2014 року. З цією метою фахівцями ДПІ у м. Рівному проводяться семінари, лекції, зустрічі, дні відкритих дверей з питань виконання обов’язків та реалізації прав людини у сфері справляння податків та зборів, що є основою податкової системи в Україні.

Зокрема, задля формування загальних уявлень про сферу оподаткування та виховання в подальшому активної позиції свідомого громадянина – платника податків в актовій залі інспекції міста для студентів Рівненського коледжу економіки та бізнесу була прочитана лекція на податкову тематику.

Майбутні спеціалісти дізналися про передумови встановлення основних видів податків та зборів, а також про загальні умови та порядок обчислення і сплати податків і зборів.

В ході лекції присутні активно обговорювали діючі системи оподаткування, висловлювали своє бачення побудови та реформування сучасної податкової системи в нашій державі.

Такі заходи допомагають усвідомити роль та значення законів у житті держави та людини, підводять до висновку, що незнання законів не звільняє від відповідальності, а найголовніше виховують повагу до законів держави та покликані виробити внутрішню потребу молодої людини жити і діяти відповідно до норм права, неухильно дотримуватись правил людського співіснування.
09 декабря 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Платникам податків – оперативна інформація про оподаткування

У загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Державної фіскальної служби – «ЗІР» для платників податків створено комфортні умови пошуку інформації з питань оподаткування, митної справи та

З початку року представники бізнесу та громадяни Рівного отримали в податко ...

Найбільша кількість звернень відвідувачів Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному стосувались отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про

Рівненський підприємець приховали 1,5 млн. гривень від податкової

Слідчі ГУ Міндоходів у Рівненській області закінчили досудове розслідування щодо рівненського підприємства, яке ухилялося від сплати податків.

27 червня 2014 року – останній день сплати ПДВ за травень

Суб’єкти господарювання, які звітують з ПДВ помісячно, податкову декларацію за травень 2014 року подають до 20 червня 2014 року включно. Водночас, останнім днем сплати суми податкового зобов’язання,

Податкову міліцію ліквідують

Податкової міліції та інших "каральних" органів в Україні скоро не буде.
Популярные новости