У Рівному покажуть золотий фонд дитячої творчості

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)

Роботи золотого фонду Рівненської дитячої художньої школи презентується в галереї європейського живопису «Євро-Арт» (проспект Миру, 4). Виставки відкриваються сьогодні, у четвер, 6 лютого 2014 р., о 15.00 год.


Живопис як чуттєвість кольору приваблює дитячі душі. Через живописну призму вчителі навчають своїх учнів «бачити» колір та відчувати гармонію у розмаїтті навколишнього світу. Педагоги прищеплюють вихованцям особливе сприйняття мистецтва і ставлять його у контекст самопізнання людини та її самовдосконалення. Саме у цій духовній площині й будується щоденна мистецька аскеза вчителів Рівненської державної дитячої художньої школи.


Ретроспективна виставка учнів дитячої художньої школи «Метафізика кольору», що презентується у центральному залі галереї європейського живопису «Євро-Арт», є знаковою. Експонуються роботи, які були виконані учнями школи у 1990-1993 рр. Більше 30 живописних творів стверджують високий професіоналізм колективу РДДХШ у викладанні образотворчих дисциплін. Про особливий статус цих робіт як золотого фонду мистецького закладу свідчить той факт, що у 1993 р. вони виставлялися на Днях культури України в Баварії та експонувалися в Мюнхені, Дюссельдорфі, Аугбургзі, Франкфурті (Німеччина).


У рамках нового молодіжного проекту «Євро-Арт» для талановитих» в іншому залі галереї презентується ще одна виставка. Власні роботи виставляє Наталія Ларіна – випускниця художньої школи 1991 року. Її сьогоднішні картини концептуально об’єднані під назвою «Пошук рівноваги». У представлених пастелях, олійних монотипіях, рисунках олівцем і сангіною художниця прагне заставити глядача осмислити рівновагу, що існує між зовнішнім і внутрішнім, реальним і уявним, західними традиціями реалізму і східною філософією споглядання.


Обидві виставки переконливо промовляють, що у нашому непередбачуваному і бурхливому сьогоденні вчительська праця і наполегливість учнів творять Красу і Світло. Але неминуче виникають питання: наскільки колір виражає метаморфози сучасності і чи здатне мистецтво внести рівновагу в повсякденне буття?


На презентацію запрошені: вчителі, учні та випускники Рівненської державної дитячої художньої школи, представники державних та громадських організацій, члени Національної спілки художників України, культурно-мистецька еліта міста та області.


Варто зазначити, що виставки триватимуть до 2 березня 2014 р.


Денис ГРИЩУК


За матеріалами прес-сужби "Євроарт"

06 февраля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному навчають бізнесу

Сьогодні та завтра, 6-7 лютого 2014 року у Рівному для представників малого та середнього бізнесу відбудеться дводенний семінар-тренінг на тему «Інструменти та механізми залучення фінансових ресурсів

Тамара Гвердцителі знову порадує рівнян своїм оксамитовим голосом

У п`ятницю, 7 лютого у Рівненському драматичному театрі виступить народна артистка Грузі Тамара Гвердцителі.

На Рівненщині стартує конкурс «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року-2014».

На Рівненщині стартує обласний тур конкурсу «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року - 2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю зможуть

На конкурс листівок надійшло більше трьох десятків робіт

На Рівненщині триває арт-конкурс для дітей «Намалюй свято».
Популярные новости
Loading...