Новости Ровно / Наука / В обласну дитячу лікарню закуплять нове обладнання

В обласну дитячу лікарню закуплять нове обладнання

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Це пообіцяв голова облради під час ознайомлення з роботою закладу. Михайло Кириллов зазначив, що в бюджеті 2015 року будуть закладені відповідні кошти.

Для якісного обслуговування маленьких пацієнтів необхідно доукомплектувати кабінет функціональної діагностики медичним обладнанням, вартість одиниці якого в межах 100 тис. гривень, — повідомила в.о головного лікаря Філик Любов. Мова про електрокардіографи, електроенцефалограф, реоенцефалограф, міограф, спірограф та іншу медичну техніку.

— Обласна дитяча лікарня повинна відповідати своєму найвищому в області рівню надання медичної допомоги дітям. Тому упродовж наступних 2-3 років ми виділимо необхідні кошти для оснащення медобладнанням та проведення ремонтів у закладі, — пообіцяв Михайло Кириллов.

Під час ознайомлення зі станом медичного закладу, голова облради став свідком неприпустимої, на його думку, ситуації: під дверима кабінетів черги сягали до кількох десятків чоловік. Відтак, доручив тимчасовому керівнику закладу негайно усунути цю проблему.

— Це ненормально, що люди з дітьми, в тому числі й з грудними, чекають прийому в довжелезних чергах, при тому, що левова частка з них приїжджає з районів області. Це питання потрібно негайно вирішити, — звернувся голова облради до в.о головного лікаря.

Однією з причин візиту до Рівненської обласної дитячої лікарні стала конфліктна ситуація навколо призначення керівника цього закладу, через його вкрай незадовільний стан.

— Ситуація наступна: перш за все, я підтримую колектив, який зробив свій вибір. Сьогодні я вкотре переконався, що лікарня потребує кардинальних змін. Окремі речі, які я побачив і про які знаю, навіть не берусь коментувати. Ці питання, раз і назавжди, має вирішити новий керівник, якого на найближчій сесії обласної ради призначать депутати. І вони мають це зробити. До мене зверталися і лікарі, й громадські активісти з цього приводу, повірте, я їх почув, однак остаточне рішення по керівнику, з яким буде укладено контракт, прийме депутатський корпус, — сказав голова облради .
31 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Наступного року може збільшитися фінансування обласної лікарні

Про це заявив голова облради Михайло Кириллов під час вручення почесних грамот медичним працівникам ортопедо-травматологічного відділенняРівненської обласної клінічної лікарні з нагоди 55-річчя від

У медзакладах створять комунальні аптечні пункти

В кожному медичному закладі обласної ради повинен бути аптечний пункт обласного комунального підприємства «Аптека «Ліки» — таке стратегічне завдання поставив голова обласної ради Михайло Кириллов

Почесні грамоти вручили рівненським медикам, які рятували життя майданівцям

Почесні грамоти рівненським медикам, які рятували життя активістів «майданіваців» сьогодні особисто вручив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов написав заяву

Написав заяву про вихід з партії ВО «Батьківщина» сьогодні, 2 квітня, голова Рівненської облради Михайло Кириллов.

На сайті Рівненської облради мають повідомити мобільні номери депутатів

Працівники Рівненської обласної ради та її депутати повинні стати більш доступними для громади. Таку думку сьогодні, 10 лютого, висловили учасники круглого столу на тему "Забезпечення відкритості
Популярные новости