Новости Ровно / Наука / У Рівному стартував Міжнародний поетичний фестиваль «Terra poetica»

У Рівному стартував Міжнародний поетичний фестиваль «Terra poetica»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Прес-конференцією сьогодні стартувала рівненська частина подій масштабного поетичного дійства – Міжнародного поетичного фестивалю «Terra poetica».

Був голова фестивального журі Дмитро Дроздовський, чудова поетеса і голова українського оргкомітету Леся Мудрак. Заступник голови обладміністрації Олександр Савчук представляв гостинну владу Рівненщини. Зізналася, що встигла полюбити Україну поетеса з Уельсу Морін Уельдон, а Кетерін Стойкова-Клемер (США) виказала своє захоплення малесенькими сільськими будиночками й нашими ландшафтами.

Галантно допоміг здолати мовні перешкоди рівненський поет Андрій Пермяков. Бар’єрів більше не було. Поезія – це, звісно, реальність інша – образна й художня. Рими однаково тремтливі і прекрасні на різних полюсах, і однаково протилежні сірій прозі.

О сьомій вечора в театрі виступатимуть поети, читатимуть в оригіналі й обов’язково англійською.

Окремі заходи, майстер-класи та читання поетів пройдуть також в містах Остріг, Житомир, Київ. Урочисте закриття відбудеться в Міністерстві закордонних справ у Києві.

«Terra poetica» має на меті розкрити панораму модерних тенденцій української та світової літератури в контексті євроінтеграційних тенденцій України, висвітлити сучасний літературний процес як діалог культур.

Цьогоріч фестиваль проходить під гаслом: «СВІТОВА ПОЕЗІЯ — ЗА МИР В УКРАЇНІ».

Сергій СНІСАРЕНКО
22 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

У Рівненському театрі зіграють виставу на підтримку української армії

У перший день своєї відпустки, 14 липня, колектив Рівненського облмуздрамтеатру зіграє виставу за творами Т. Шевченка «Та не однаково мені…» на підтримку Збройних сил України.

Фестиваль краси і талантів "Перлинка Рівного" обрав своїх переможниць

Фінал фестивалю "Перлинка Рівного" визначив переможниць і здивував неповторністю. Цьогоріч темою фестивалю організатори обрали гасло "Моя квітуча Україна". Учасниці віком від 5 до 15 років розкрили

На Рівненщині пройде поетичне Євробачення

Патріотичною, еротичною та головне - поетичною видалася презентація міжнародного фестивалю поезії "Terra poetica" Аби запросити місцевих творчих людей до участі у Рівне приїхала минулорічна

На Рівненщині чекають літературний десант та хочуть власний фестиваль

Такий задум озвучив радник голови Рівненської облдержадміністрації Андрій Пермяков.

23 квітня - літературний десант у Рівному

23 квітня. 19-00. Мала сцена Облмуздрамтеатру.
Популярные новости