Новости Ровно / Наука / Що новенького в рівненському Луврі?

Що новенького в рівненському Луврі?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Галерея європейського живопису «Євро-Арт» знайомить рівнян із мистецтвом ХІХ–ХХ століть. У чотирьох залах галереї – роботи знаменитостей: Орловського, Трохименка, Шовкуненка, Глущенка, Шишка, Бурлюка, Контратовича, Борецького, Коцки, Манайла, Пауельса, Руссо, Саймонса, Дезире, Санта, Бракса, Вєшина, Вольпе та інших українських і західноєвропейських художників зі світовими іменами, котрі представляють українську, французьку, бельгійську, голландську, німецьку, іспанську, шведську живописні школи.

А нині галерея активно зосередила увагу на реалізації власних художніх програм, публічних обговореннях, дискусіях, фешен-лекціях, лекторіях та кінолекторіях, мистецьких квестах, наукових арт-флешах і майстер-класах.

У клубному кафе галереї успішно діє молодіжний проект «“Євро-Арт” для талановитих» – студентська програма, яка надає можливість молодим людям презентувати свої доробки. До 30 листопада триває експозиція «Янголи щастя» Євгенії Гапчинської. Вісниками щастя в роботах художниці стали янголятка – харизматичні образи маленьких діток, неординарні і безпосередні.

На виставці Юлії Гетьман представлено 25 полотен, виконаних в олійній техніці. Художниця дарує твори неймовірної краси, які вражають легкістю, живописністю, емоціями і фантазією. Ті образи з її полотен, здається, можуть існувати лише в уяві, уві сні. Вони казкові й нереальні і, здається, народилися поза межами раціонального людського розуміння. «Фантасмагорія» – саме так і назвала експозицію своїх картин художниця з Луцька.

Графічна спадщина нашого земляка Ніла Хасевича стала предметом гордості для українців, а його нескореність – прикладом для всіх нас. Вона також представлена в галереї. Ніл Хасевич більш відомий як герой українського визвольного руху. Нове дослідження кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського гуманітарного університету Любові Крайлюк зосереджує увагу на художніх візіях Ніла Хасевича. Авторці по дещицях довелося збирати графічну спадщину художника та аналізувати її в контексті розвитку українського мистецтва ХХ століття.

Леся СТЕЛІГА
16 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Програма заходів з відзначення Дня Рівного 2014

Програма заходів з відзначення Дня Рівного

Як львів’янка учила рівнян малювати на склі

Львівська художниця Наталія Курій-Максимів працює в незвичайній техніці живопису. Вона втілює свої задуми на склі. Найбільше Наталія любить малювати сюжети народних традицій українців, також вона

Неповторні образи вагітних матусь показали рівнянам

Вагітність нині в моді, цю істину доводять організатори та учасники проекту "Пузата мама".

100 годин щастя пропонують рівнянам в обласній бібліотеці

У важкий час знайти своє щастя у мирі та спокої літератури й мистецтва пропонують рівнянам учасники літературного клубу "Співрозмовник". Сьогодні, напередодні Міжнародного дня щастя вони провели в

У Рівному покажуть золотий фонд дитячої творчості

Роботи золотого фонду Рівненської дитячої художньої школи презентується в галереї європейського живопису «Євро-Арт» (проспект Миру, 4). Виставки відкриваються сьогодні, у четвер, 6 лютого 2014 р., о
Популярные новости