Новости Ровно / Наука / У День Університету в Острозі вишиватимуть Біблію

У День Університету в Острозі вишиватимуть Біблію

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
9 жовтня студенти та викладачі НУ «Острозька академія» відзначатимуть День Університету. Заходи розпочнуться о 8.30 з молебню на території освітнього закладу. Після чого в університетському парку планують висадити кущі у формі Державного герба. Цього ж дня в Острозі розпочнуться проект «Вишита Острозька Біблія», акція «Лист бійцям АТО», ярмарок «Пасіка» з конкурсом на кращий костюм бджоли та багато іншого.
08 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Спеціалісти Google з Ірландії та Швейцарії завітають до Рівного та Острога

4 вересня спеціаліст Google по роботі з веб-майстрами Андрій Ліпатцев (Ірландія) – (на фото) та Марія Моєва (Швейцарія) проведуть семінари на Рівненщині. Цього разу площадками для втілення проекту

Сергій Рибачок взяв участь в урочистій посвяті у спудеї Національного уніве ...

Голова облдержадміністрації привітав з Днем знань та початком нового навчального року спудеїв та викладачів вищого навчального закладу.

На Рівненщині незаконно відрахували студентів ВНЗ

У навчальних закладах Рівненщини відрахували студентів без відома служби у справах дітей. Прокуратура назвала це порушенням вимог законодавства.

Студенти "Острозької академії" написали патріотичні вірші

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відбулась презентація чергової збірки поезії студентів економічного факультету під назвою «Чорне і біле».

Світовий рекорд Гіннеса встановили в Національному університеті "Острозька ...

Світовий рекорд встановили сьогодні в Національному університеті "Острозька академія". 19 діб поспіль студенти, викладачі, гості університету безперервно читали твори Тараса Шевченка. Завдяки цьому
Популярные новости