27-ма школа знайшла партнерів у Польщі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Секретар Рівнеради Андрій Грещук 18–21 вересня перебував на чолі невеличкої делегації рівненських педагогів у Польщі для налагодження партнерства між Рівненською ЗОШ № 27 та гімназією гміни Сульмежице, що в окрузі-побратимі Рівного Пйотркуві-Трибунальському.

– Запропонувала одній із шкіл Рівного заприятелювати і налагодити партнерські стосунки з гімназією в Сульмежице громадська організація «Гілка оливи», – сказав у розмові з нашим кореспондентом Андрій Грещук. – Ми побували в Польщі і підписали угоду про партнерство, яка передбачає, зокрема, й обмін делегаціями. Делегацію школярів 27-ї школи вже запросили до Сульмежице на березень наступного року. Діти під час такої поїздки зможуть ознайомитися з історією того краю, побутом тамтешнього населення, навчальними програмами польських школярів. На мою думку, саме ось така народна дипломатія може розставити усі крапки над «і» в питанні про те, куди нам рухатись – до Росії чи Європи.

Для ЗОШ № 27 школа-гімназія у гміні Сульмежице стала першим польським партнером. Відтак обидві сторони сподіваються, що підписана угода допоможе польським та українським дітям краще ознайомитися з традиціями і звичаями сусідніх народів, налагодити контакти між освітніми закладами, учнями та вчителями, реалізувати спільні проекти.

– Перш за все втілення угоди полягатиме в культурному та освітньому обміні досвідом між учнями наших навчальних закладів. Обмінюватимуться досвідом і педагоги, разом виконуючи спільні проекти, – розповів директор ЗОШ № 27 Богдан Харів.

Людмила ДЕНДЮК
03 октября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Культурне Рівне вразило поляків

Кращі визначні місця Рівного, а також заклади естетичного виховання молоді днями презентували люблінським чиновникам.

Заклади освіти Рівненського та Сарненського районів до навчального року гот ...

Тривають візити керівників області та освітян в інтернатні заклади Рівненщини. Пересвідчився у готовності до навчального року і заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук. Першим закладом

Бізнес для рівняну Польщі: чтого очікувати?

У Рівному, центр сприяння бізнесу на численні прохання рівненських підприємців проводитиме семінар на тему «Особливості започаткування та ведення бізнесу в Польщі».

Рівненська молодь об'єдналася у "Молодіжний громадський сектор"

27 березня 2014 року у стінах Національного університету водного господарства та природокористування, відбулась перша робоча зустріч “Молодіжного громадського сектору”.

На Рівненщині стартує обласний тур конкурсу «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року - 2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю зможуть
Популярные новости
Loading...