Новости Ровно / Наука / На Рівненщині побільшає педагогів та медиків

На Рівненщині побільшає педагогів та медиків

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Найбільше заяв цьогоріч абітурієнти подали до Рівненського державного гуманітарного університету (11866 заяв). Такі результати підсумків Вступної кампанії на Рівненщині. Всього до ВНЗ державної форми власності подано майже 37 тисяч заяв.

«У порівнянні із минулим роком суттєво зменшилася кількість бажаючих вчитися на заочній формі, в цілому на 42,4 відсотки. На 3,9 відсотки стало більше вступників, які подавали сертифікати із результатами зовнішнього незалежного оцінювання. На 25,7 відсотків стало більше заяв від абітурієнтів категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», - зазначив заступник голови РОДА Олександр Савчук.

Якщо у попередні роки у абітурієнтів найбільше користувалися попитом спеціальності економічного напряму, правознавство, психологія, документознавство та інформаційна діяльність, то у нинішньому році збільшилася кількість абітурієнтів, які бажають здобути педагогічний та медичний фах, технічні спеціальності.

Найбільш популярними професіями серед вступників до професійно-технічних навчальних закладів області є професії кухар – кондитер, помічник машиніста тепловоза, кравець-закрійник, перукар та манікюрниця.
24 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Освітяни Рівненщини підсумували минулий навчальний рік та озвучили завдання ...

У Рівному відбулась щорічна серпнева педагогічна конференція. Цьогоріч вона пройшла в інтерактивному форматі відеоконференцзв’язку. Почути проблеми та дізнатись про досягнення можна було

10 переселенців стали студентами державної форми навчання

На вступ у вузи Рівненщини подано 68 заяв від вимушених переселенців. Найбільше заяв надійшло з Донецької та Луганської областей - 59, 9 - з Криму.

Цьогоріч на Рівненщині всиновили 13 діток

За перше півріччя 2014 року в області всиновили 13 діток. До того ж у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу цьогоріч влаштовано 37 дітей.

Вступна кампанія 2014: які сюрпризи чекають абітурієнтів Рівненщини

Майже десять тисяч цьогорічних випускників шкіл Рівненщини спробують свої сили у вступі. До них приєднаються і випускники минулих років. І тим і іншим варто пам'ятати, що стартує цього року вступна

Вступна кампанія в українські вузи розпочнеться на 10 днів пізніше

Прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі від вступників цьогоріч розпочинається 11 липня. У 2013 році випускники повинні були подавати документи вже 1 липня. Такі зміни затверджено
Популярные новости