Новости Ровно / Наука / У Рівному презентували книжку Януша Ґловацького

У Рівному презентували книжку Януша Ґловацького

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
В Україні цю книгу видано у перекладі нашого земляка Олександра Ірванця

Януш Ґловацький – польський драматург, прозаїк, сценарист. За його сценарієм знято фільм «Рейс», який визнано кращою польською комедією.. Його трагікомедії ставилися на найпрестижніших театральних помостах світу.

У 2014 році в Україні вийшла друком збірка його п’єс «Найвищі будинки, найглибші могили». Переклад з польської мови здійснив відомий український письменник, драматург з Рівного Олександр Ірванець. Презентація цієї книжки відбулася у Рівненській обласній бібліотеці.

До збірки ввійшли чотири драматичні твори автора. На презентації перекладач розповів про особливості роботи над текстом, прочитав цікаві уривки з книги. Всі, хто забажав, придбали примірник книги з автографом Олександра Ірванця.

Марта ПІДЛІСНА
23 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Студенти "Острозької академії" написали патріотичні вірші

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відбулась презентація чергової збірки поезії студентів економічного факультету під назвою «Чорне і біле».

Рівненський скульптор оголошує благодійний аукціон для рятунку онкохворих д ...

Відомий скульптор Леонід Гринбокий під час останньої презентації своїх робіт оголосив благодійний аукціон для підтримки дітей хворих на рак.

Рівненському письменнику Петру Велесику присудили премію видатного земляка ...

Друга Літературна премія імені Уласа Самчука знайшла свого героя. Серед трьох претенедентів заслуженим виявився відомий на Рівненщині поет, журналіст, телеведучий, письменник Петро Велесик, за книгу

Новозеланський звіт рівненського письменника Максима Кідрука

Історія про подорож з цікавими пригодами, які приправлені дотепним гумором. Саме про це у своїй книзі "На Зеландію" подає сучасний письменник родом з Рівненщини, Максим Кідрук.

Однією з героїнь хіппі-роману Андрія Куркова стала ... рівнянка

На межі реального та вигаданого. Відомий український письменник Андрій Курков презентував у Рівному свій новий хіппі-роман "Львівська гастроль Джиммі Хендрікса". Реальними героями твору стали
Популярные новости