Медицину Рівненщини реформуватимуть у 4 етапи

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
«Поки що Світовий Банк виділяє для Рівненщини 25 мільйонів доларів. Ці кошти направляються на профілактику та боротьбу з серцево-судинними захворюваннями на первинній ланці. Але, якщо ця програма буде успішно реалізована – цю суму готові збільшити», — повідомив голова РОДА Сергій Рибачок.

Так, реформування медицини краю здійснюватимуть у 4 етапи. Першочергово проект будуть реалізовувати у північних районах Рівненщини – на Володимиреччині та Зарічненщині.

На другому етапі покращуватимуть якість надання медпослуг для мешканців Сарненського, Рокитнівського, Дубровицького, Костопільського, Корецького та Березнівського районів.

Медицину Гощанського, Острозького, Здолбунівського та Рівненського районів, а також Острога та обласного центру модернізуватимуть на третьому етапі.

Далі проект Світового Банку впроваджуватимуть у Радивилівському, Демидівськовго, Млинівському, Дубенському районах, а також в місті Дубно.

Загалом за кошти Світового Банку реалізовуватимуть 99 заходів. Так, в районах області реконструюватимуть 26 ФАПів в амбулаторії, а також відремонтують 73 вже діючих амбулаторій.

Нагадаємо, Рівненщина потрапила до десятки областей, які фінансуватиме Представництво Світового Банку. За умовами програми, область отримає 25 мільйонів доларів на розвиток медицини на 5 років.
16 сентября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Світовий Банк виділить 25 мільйонів доларів на медицину Рівненщини

Рівненщина потрапила до кількох областей, які фінансуватиме Представництво Світового Банку. За умовами програми, Рівненська область отримає 25 мільйонів доларів на розвиток медицини на 5 років.

На Рівненщині відремонтовано 470 шкільних котелень

У школах Демидівського, Острозького, Дубенського, Корецького, Костопільського, Рівненського району, а також міст Кузнецовськ та Рівне проведено ремонт систем опалення. Про це повідомили в управлінні

Рівненську медицину знову чекають реформи

На державному рівні вже запланували децентралізувати управління медичною галуззю. Керуватимуться у першу чергу прикладом європейських держав.

Найбільше Рівненщина отримує від Німеччини, США та Британії

Іноземні підприємці найбільше інвестують у переробну промисловість, транспорт, будівництво та сільське господарство Рівненщини.

Кримські діти пішли до шкіл та садочків Рівненщини

До навчальних закладів Рівненської області вже пішло 40 дітей, які зі своїми батьками приїхали на тимчасове проживання з Криму та східних областей. Усього виявили бажання переїхати у нашу область
Популярные новости